نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ایجاد و توسعه صنایع جوار معدنی و انتقال قبر وحشی بافقی هدف اصلی فرماندار در سال ۹۷

ایجاد و توسعه صنایع جوار معدنی و انتقال قبر وحشی بافقی هدف اصلی فرماندار در سال ۹۷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق به نقل از سایت عصر بافق؛ در ابتدای این نشست، فرماندار بافق با تاکید بر تفاوت کنترل یک شهرستان و مدیریت آن گفت: در مدیریت، به تعامل بین مسئول دولتی و مردم و نهایتا توسعه شهرستان اندیشیده می شود و با کنترل کردن مردم و شهرستان از سوی دولت و مسئول دولتی و حفظ وضع موجود فرق دارد.
زاده رحمانی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بافق اظهار داشت : اگر بافق به مدت سه سال با شیوه صحیح مدیریت شود با توجه به وجود عناصر معدنی، کشاورزی، نیروی انسانی، جاذبه های گردشگری و… توانایی پیشرفت زیادی نسبت به سایر شهرهای استان یزد دارد.
وی با تاکید بر اینکه بزرگراه یزد – بافق در مراحل پایانی خود قرار دارد، بیان داشت: در سال ۹۷ عمده انرژی خود را بر روی صنایع جوار معدنی و انتقال قبر وحشی بافقی از یزد به بافق می گذاریم چرا که با انتقال قبر این شاعر ، بافق به قطب شعر و ادب تبدیل میدشود و شاعران پارسی گوی به این شهر می آیند.
زاده رحمانی خاطر نشان کرد: مسئولین ارشد استان با این انتقال موافقت کرده و در روزهای آینده طی جلسه ای برای مکان یابی، از نخبگان شهر رای گیری می کنیم.
فرماندار افزود: در نظر داریم مقبره ای که برای این شاعر ساخته می شود تلفیقی از معماری ایرانی و اسلامی باشد.
در ادامه این نشست خبری، سوالاتی مربوط به مسائل روز شهرستان از سوی شورای سردبیری مطرح و فرماندار پاسخ دادند که در خبرهای آتی می خوانید.
ادامه دارد…