نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ایجاد کارگاههای کوچک جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال در روستاها

ایجاد کارگاههای کوچک جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال در روستاهابه گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان بافق، پورامینی بخشدار مرکزی با حضور در جهاد کشاورزی با مدیر آن مجموعه و کارشناسان این مدیریت دیدار و گفتگو کرد. 

در ابتدای این دیدار توانمندیها و پتانسیل های اشتغالزایی در بخش مرکزی و در محدوده روستایی مورد بررسی قرار گرفت.

بخشدار مرکزی تجمیع واحدهای تولیدی در یک منطقه و پهنه را بعنوان یک اقدام موثر ارزیابی نمود و گفت:از پهنه های تخصیصی جهاد کشاورزی خصوصا در مناطق محروم تر در جهت تامین زیرساختها حمایت می کنیم.‌وی همچنین عنوان داشت:در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار با حمایت از بخش خصوصی کارگاههای کوچک فرآوری و تولیدی در روستاهای بخش مرکزی ایجاد می شود.

رحمتیان مدیر جهاد کشاورزی نیز ضمن خوش آمد و تشکر از حضور بخشدار مرکزی عنوان داشت:پهنه دام در دهستان سبزدشت تخصیص و در آینده نزدیک با تصویب نهایی آماده واگذاری به سرمایه گذاران و تولید کنندگان خواهد بود.وی همچنین از صدور مجوز گلخانه های کوچک مقیاس در شهرستان خبر داد و گفت آماده حمایت از متقاضیان هستیم.

در ادامه کارشناسان حاضر در جلسه رسته های اولویت دار و اشتعالزا در حیطه کاری خود را اعلام نمودند و توضیحات و دلایل خود در این مورد را بیان کردند و مقرر شد با بررسی تکمیلی تعدادی از طرحها به متقاضیان معرفی و راهنمایی و هدایت لازم صورت پذیرد.