نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

آیین افتتاحیه و کلنگ زنی ۶ پروژه در بافق برگزار شد

آیین افتتاحیه و کلنگ زنی ۶ پروژه در بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ همزمان با هشتمین روز از دهه فجر آیین افتتاحیه و کلنگ زنی ۶پروژه در بافق با اعتباری بالغ بر ۶میلیارد تومان با حضور معاون سازمان اداری و استخدامی کشور،معاون سیاسی امنیتی استاندار،فرماندار بافق و جمعی از مسوولان در این شهرستان برگزار شد.

معاون امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور در حاشیه این آیین به تشریح برنامه انجام شده در این شهرستان پرداخت و گفت: در حوزه آموزشی آموزشگاه خیری یاران مهدی با ظرفیت بیش از 200دانش آموز و با اعتباری بالغ بر 2ونیم میلیارد تومان توسط برادران خیر ابویی تکمیل و با همکاری فرمانداری بافق و اداره نوسازی مدارس استان تجهیز شده است.

مولایی افزود:همچنین کلنگ دبستان 6کلاسه محله فخریه و دبیرستان 6کلاسه اباذرهرکدام به زیربنا یکهزار مترمربع به زمین خورد و با اعتباری بالغ بر 3میلیارد تومان توسط اداره نوسازی مدارس استان،آموزش و پرورش و فرمانداری بافق احداث می شود.

افتتاح کارگاه بزرگ خیاطی بانوان با اعتباری بالغ بر ۳۰۰میلیون ریال و تولید سالانه ۱۵هزار دست لباس و افتتاح زمین ورزشی پینت بال به مساحت ۲هزارو ۴۰۰مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰میلیون تومان از دیگر برنامه های وی در این شهرستان بود.

معاون امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور تمامی این پروژه ها را گامی موثر در پیشبرد اهداف شهرستان عنوان کرد و بیان داشت:بافق،شهرستانی است که پتانسیل پیشرفت بسیار خوبی دارد.

ملایی افزود:این شهرستان از نظر جاذبه های گردشگری نظیر کویرگردی و معادن می تواند یک هدف گردشگری باشد که جاذبه گردشگری بهترین پتانسیل توسعه یک شهرستان است.

گفتنی است:در مجموع با حضور معاون امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور نزدیک به ۳میلیارد تومان پروژه در این شهرستان افتتاح شد و کلنگ ۳میلیارد تومان پروژه به زمین خورد.