نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

آیین تکریم و معارفه رییس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق + تصاویر

آیین تکریم و معارفه رییس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق + تصاویربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح امروز چهار شنبه پنجم اردیبهشت ماه در آیینی با حضور مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد امام جمعه و فرماندار بافق، بخشدار مرکزی جمعی از کادر درمانی و پزشکان آیین تکریم و معارفه رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق در سالن اجلاس آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی برگزار شد.

فرماندار بافق در این آیین با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان گفت:جهت احداث بیمارستان ۹۶تخت خوابی بخشی از اعتبار در نظر گرفته شده توسط شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، مجتمع فلات مرکزی، فرمانداری و برخی دیگر از نهادهای این شهرستان تامین شده و تامین اعتبار مابقی هزینه به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان توسط دانشگاه علوم پزشکی صورت می گیرد‌.

محمد زاده رحمانی در ادامه ضمن عرض خداقوت به رییس و پرسنل بیمارستان بافق گفت: کلینیک بیمارستان ولی عصر(عج) بافق در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد.

در پایان این مراسم از زحمات هشت ساله علی محمد افشاری قدردانی و مسعود دانشی به عنوان رئیس جدید بیمارستان ولی عصر (عج)معرفی و منصوب شد.