نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

آیین نکوداشت و یادواره 8 تن از شهدای دانشجو در بافق برگزار شد

آیین نکوداشت و یادواره 8 تن از شهدای دانشجو در بافق برگزار شد


آیین نکوداشت و یادواره 8 تن از شهدای دانشجو در بافق برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، یادواره شهدای دانشجو شهرستان بافق در دانشگاه پيام نور این شهرستان برگزار شد. این مراسم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌ پيام نور و با حضور جمع زیادی از مسئولین، دانشجویان و اساتید دانشگاه و خانواده شهدا برگزار گردید.

" فرماندار بافق" در اين مراسم ضمن تسليت ايام سوگواري حضرت امام حسين (ع)‌و ياد در اين يادواره گفت : افزايش بصيرت و دانايی و زنده نگه‌داشتن ياد و خاطره شهدا را يكی از راه‌های مهم و اساسی به منظور مبارزه با فتنه‌های مختلف دانست.

ذبيح اله خواجه اي با عنايت به فرمايش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اينكه «امروز زنده نگه‌داشتن ياد شهدا كمتر از شهادت نيست» گفت : برگزاری يادواره‌های شهدا، راهی به ‌منظور دستيابی به ابهت و عظمت شهيدان است.

رئيس مركز پيام نور بافق نيز در اين مراسم ضمن ياد و خاطر 8 تن از شهداي دانشجوي شهرستان گفت: یکی از نعمت های بزرگ دین اسلام، نعمت شهادت است و امروز فرهنگ شهادت و یادواره شهدا باید ارتباطی بین نسل گذشته و نسل حاضر باشد.

مسعود زارع زاده ، برگزاری آیین های مختلف را فرصت مغتنمی برای معرفی گوشه ای از سلحشوری ها و شهادت طلبی بهترین جوانان این مرز و بوم برای نسل حاضر خواند و افزود: برگزاری یادواره ها قدردانی بسیار اندکی از فداکاری های شهدا و جانبازان است.

حبيب حسن زاده يكي از سخنران اين مراسم گفت: شهدای بصیرت کسانی هستند که در طول انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس در راستای روشن کردن افکار جامعه و نشان دادن راه صحیح انقلاب و اسلام به اقشار عموم گام برداشتند و مظلومانه شهید شدند.

قرائت دكلمه توسط يكي از دانشجويان، پخش كليپ و مداحي برگزاري نمايشگاه كتاب دانشجو و نمايشگاه دفاع مقدس از ديگر برنامه‌‌‌هاي اين يادواره بود.