نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازديد فرماندار از پروژه در حال ساخت سراي سالمندان رحمت بافق

بازديد فرماندار از پروژه در حال ساخت سراي سالمندان رحمت بافقبه گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ سيد مهدي طلايي مقدم به همراه رئيس بهزيستي شهرستان و خير بافقي از سراي سالمندان رحمت بافق بازديد كرد.

فرماندار بافق در اين پروژه خيري ضمن تقدير از خدمات "محمدرضا رحمتي" خير بافقي در شروع و احداث اين مكان گفت : حضور و مشاركت خيرين در پروژه هاي شهرستان ، گام مهمي در همراهي دولت به منظور توسعه و عمران شهرستان دارد.

سيد مهدي طلايي مقدم با تاكيد بر هدف خير بافقي با گام برداشتن در جهت رفاه همشهريان خاطر نشان كرد:از آنجايي كه خيريان دلهاي بزرگي دارند، اميدواريم در شش ماهه نخست سال آينده اين سراي خيري به بهره برداري برسد و سالمندان شهرستان بتوانند از مزايا و امكانات آن استفاده نمايند.

رئيس بهزيستي شهرستان بافق در اين بازديد با اشاره به وضعيت پيشرفت اين پروژه گفت : پروژه در حال ساخت خيري سراي سالمندان رحمت بافق با 2 هكتار مترمربع مساحت و زير بناي 1280 متر مربع هم اکنون فاز اول با بیش از 80درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست و پیش بینی می شود نيمه اول سال آينده به بهره برداری برسد.

محسن خوشگذران افزود: اين سرا در سه فاز شامل مركز روزانه ، بخش مشترك و مركز شبانه روزي ويژه سالمندان احداث مي شود.

وي به فعاليتهاي آينده اين مركز همچون نگهداري روزانه سالمندان و ارائه خدمات پزشكي و توانبخشي اشاره كرد و گفت : با راه اندازي اين مركز قادر به جذب و نگهداري 60 سالمند در مركز شبانه روزي و 120 نفر در مركز روزانه اين سرا هستيم.

در پايان اين بازديد فرماندار بافق به منظور فضا سازي محيط سراي سالمندان قول مساعدت و همكاري داد.

گفتني است شهرستان بافق پس از شهرستانهاي اردكان، تفت و مهريز چهارمين شهرستان استان مي باشد كه به سراي شبانه روزي سالمندان مجهز خواهد شد.