نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازدید استاندار یزد از طرحهای عمرانی و معدنی شهرستان بافق

بازدید استاندار یزد از طرحهای عمرانی و معدنی شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، صبح امروز استاندار یزد ، معاونین برنامه ریزی و عمرانی استاندار و هیات همراه بصورت سرزده از طرحهای عمرانی . صنعتی و معدنی شهرستان بافق بازدید کردند.

استاندار یزد در بدو ورود مورد استقبال امام جمعه ، سرپرست فرمانداری ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و جمعی از مسولان محلی  قرار گرفت .

"محمدرضا فلاح زاده" ابتدا از استخراج معدن سنگ آهن بافق بازدید کرد و با حضور در محل  پروژه های در دست اقدام آگلومراسیون ، گندله ، فولاد و طرح گازرسانی بافق روند اجرایی این پروژها را مورد بررسی قرار داد.

استاندار یزد در حاشیه این بازدید در سایت آگلومراسیون گفت: امیدواریم طبق برنامه زمانبدی شده با پیگیری های مستمر مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق و مسولان طرح آگلومراسیون تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری برسد.

وی افزود: مجموعه معدنی و صنعتی که در جوار هم در شهرستان بافق است حاصل تلاش و پیگیری های مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق است که در این مدت تصدی مدیریت از هیچ کوششی برای تکمیل این واحد ها دریغ نکرده است .

فلاح زاده تصریح کرد: با راه اندازی این مجموعه جوار معدنی تحول اقتصادی بزرگی در این شهرستان صورت گیرد.

استاندار یزد با اشاره به طرح های در حال ساخت بیان داشت : مهم شروع کار پروژه است و زمانی که شروع شد هرچند با تاخیر باشد ولی کار به پایان می رسد.

وی افزود: با بهره برداری از این طرح های بزرگ معدنی در بافق ،تولید سنگ آهن، کنسانتره ، گندله  تا شمش فولاد و فولاد اسفنجی و سایر محصولات معدنی در این شهرستان صورت می گیرد که انشاء الله مبارک بافق باشد.

امام جمعه بافق نیز در این بازدید با تشکر از حضور استاندار یزد و معاونان وی  د ربافق گفت : اگر در شرکت سنگ آهن بافق موفقیت هایی صورت گرفته و مدیریت این مجموعه در پیشبرد کارها موثر بوده است بی شک حمایت ها و پشتیبانی استاندار و معاونان در استانداری بوده است .

حجت الاسلام سلیمانی اظهار امیدواری کرد این همراهی و پشتیبانی های استاندار و همکاران وی برای تحقق اهداف مدیریت شرکت سنگ آهن بافق تا بهره برداری از این طرح های جوار معدنی که شکوفایی اقتصادی را برای بافق به همراه دارد ، همواره مستمر و پایدار باشد.

در پایان این بازدید استاندار و هیات همراه به اتفاق مدیران شرکت گاز و راه و شهرسازی استان از طرح انتقال گاز و بزرگراه یزد - بافق بازدید کرد .