نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازدید سرزده فرماندار از اداره امور مالیاتی بافق

بازدید سرزده فرماندار از اداره امور مالیاتی بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، ظهر امروز فرماندار بافق بطور سرزده از اداره امور مالیاتی بافق بازدید و از نزدیک از فعالیت کارکنان این اداره آشنا شد.

فرماندار بافق با بیان اینکه پرداخت مالیات نقش بسزایی در اداره امورات شهرستان دارد افزود : اگر این باور در مردم تقویت شود که در موعد مقرر با اداره امور مالیاتی شهرستان همکاری نمایند فواید ارزنده ای برای شهرستان در پی دارد و اکثر مشکلات مرتفع خواهد شد.

حسین ندافیان گفت:به دلیل وابستگی بخشی از کارهای مهم مردم به امور مالیاتی ونیز ضرورت نهادینه شدن موضوع مالیات در کشور ،کارهای اداره امور مالیاتی از اهمیت خاصی برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد .

وی افزود : اداره امور مالیاتی یکی از ادارات پرکار و پر مشغله می باشد خصوصا در اواخر سال مالی که مراجعه به این اداره برای ارائه اظهارنامه مالیاتی  زیاد می باشد لذا جا دارد اززحمات پرسنل این اداره تقدیر و تشکر نمود.

در این بازدید"شهید زاده"رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان بافق گزارشی از وضعیت نحوه دریافت و پرداخت مالیات در شهرستان ارائه نمود/. حسن پور