بازدید سر زده فرماندار بافق از کتابخانه عمومی این شهرستان

شناسه : 2430845

بازدید سر زده فرماندار بافق از کتابخانه عمومی این شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ "سید مهدی طلایی مقدم" با حضور در کتابخانه عمومی این شهرستان ضمن بررسی وضعیت امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این کتابخانه اظهار داشت : کتاب از دیرباز، حافظ و احیا کننده تفکر و اندیشه های والا بوده و همواره بعنوان منبعی عظیم ، دوستداران اندیشه و حقیقت را سیراب نموده است.

فرماندار بافق به نقش کتابخانه های عمومی اشاره کرد و خاطر نشان کرد:  این نهاد می‏تواند شکوفایی استعدادهای دانش‏آموزان ، دانشجویان و تمامی جویندگان علم را به ارمغان آورده و در نهایت، به تولید علم و دانش و رشد فرهنگ مطالعاتی جامعه منجر شود.

رئیس انجمن کتابخانه عمومی شهرستان بافق در ادامه در خصوص راههای پویا تر شدن فرهنگ کتابخوانی در شهرستان، خواستار ارائه برنامه های متنوعی  از سوی مسئولان مربوطه شد.

در این بازدید آقایی مسئول کتابخانه عمومی بافق طی ارائه گزارشی گفت: در این کتابخانه بیش از 30 هزار جلد کتاب در زمینه های علوم های انسانی ، کاربردی ، اجتماعی ، روانشناسی ، تاریخ ، کودک و نوجوانان موجود می باشد که همه روزه آماده ارائه این کتابها به علاقمندان می باشد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی بافق ایجاد فضای شاداب و بانشاط در کتابخانه‌ها و ایجاد بخش کودک را ضروری دانست و تصریح کرد: تعمیرات و مناسب‌سازی فضاهای موجود، بهره از مشاوره فکری اندیشمندان و ساخت کتابخانه استاندارد شهرستان از مهمترین برنامه‌های مدنظر برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بافق است.

مسئول کتابخانه عمومی بافق اظهار امیدواری کرد، انشاالله با رایزنی هاو تدابیر انجمن خیرین بتوانیم در آینده ای نه چندان دور در جهت احداث کتابخانه مرکزی گام برداریم .رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.