نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازدید فرماندار بافق از اداره ورزش و جوانان

بازدید فرماندار بافق از اداره ورزش و جوانانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق ؛ در پنجمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش، محمد زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق با حضور در  اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش از زحمات رئیس و سایر کارکنان این اداره تقدیر نمود.

فرماندار بافق در این بازدید گفت: فعالیت های اداره ورزش و جوانان در جایگاه و رتبه خوبی در بین ادارات شهرستان قرار دارد که از زحمات رییس و کارکنان این اداره تشکر می کنم.

محمد زاده رحمانی همچنین بر لزوم برنامه ریزی در ورزش و حوزه جوانان و ایجاد بستری مناسب جهت رشد ورزش حرفه ای و توسعه زیرساخت های ورزش تاکید کرد و افزود: شهرستان بافق در مقوله ورزش به سرعت در حال پیشرفت است و این پیشرفت با عناوین و تعداد همایشها و مدال ها ملموس است.

در ادامه نیز رضا نارگانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق از حضور فرماندار شهرستان تشکر کرد و گفت: جوانان شهرستان دارای استعدادها و پتانسیل بالای ورزشی هستند که در صورت توجه بیشتر می توانند بیش از پیش در این عرصه خودنمایی کنند.

وی افزود: ما در اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق هر چه در توان داریم برای حمایت از ورزش به کار می بندیم و امیدواریم با حمایت و همکاری همه مسئولین علی الخصوص فرماندار ورزشی شهرستان باعث رشد و توسعه ورزش و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان شویم.