نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازدید فرماندار شهرستان بافق از کارگاه تولیدی کود آلی پلت شده

بازدید فرماندار شهرستان بافق از کارگاه تولیدی کود آلی پلت شدهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در راستای اهمیت دادن به گسترش و اجرای طرح های اشتغال زایی در زمینه اقتصاد مقاومتی، فرماندار بافق به همراه مدیر جهاد کشاوری این شهرستان از یکی از کارگاه های تولیدی کود های آلی پلت شده بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این کارگاه قرار گرفت.

فرماندار بافق در حاشیه این بازدید، کود ورمی کمپوست و کودهای آلی پلت شده را جایگزینی مهم برای کودهای شیمیایی در بخش کشاورزی شهرستان عنوان کرد و گفت: بدون تردید میتوان با ایجاد کارگاه های تولیدی و صنایع تکمیلی بخش کشاورزی گام موثری در افزایش اشتغال شهرستان برداشت.

محمد زاده رحمانی افزود: تمام تلاش ما اين است تا با حمايت از اين  گونه بخشهای تکمیلی زمينه مناسبي را جهت توسعه همه جانبه كشاورزي كه يكي از محورهاي اصلي توسعه و پيشرفت شهرستان است ايجاد كنیم.

فرماندار بافق در پایان ضمن تقدیر و تشکر از این کار آفرین جوان بافقی و قول مساعد در زمینه رفع مشکلات این کارگاه، عنوان کرد: این کارآفرین جوان ضمن اینکه برای خود ایجاد اشتغال و به تولید کمک می کند، می تواند برای دیگر جوانان جویای کار به عنوان یک الگو باشد و مهمتر اينكه بازخورد كار این جوان مثبت بوده و كشاورزاني كه از محصول وی استفاده كرده اند، مجددا براي امسال نيز درخواست داده اند.