نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازدید نماینده مردم بافق در مجلس از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)

بازدید نماینده مردم بافق در مجلس از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، حجت الاسلام دخیل عیاس زارع زاده  صبح امروز با هیاتی متشکل از فرماندار ، معاون فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان بافق از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) این شهرستان بازدید کرد .

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان از روند فعالیت پرسنل ، بزشکان و پرستان این بیمارستان آشنا و از زحمات آنان تقدیر کرد .

"دخیل عباس زارع زاده" در ادامه ضمن عیادت از بیماران بستری شده در بخشهای این بیمارستان از نزدیک در جریان روند رسیدگی و مداوای بیماران قرار گرفت.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور پس از بازدید در نشستی که با حضور مسئولان شهر و بیمارستان برگزار کرد ، با اشاره به دیدار خود با وزیر بهداشت و درمان گفت: در خصوص تامین پرسنل و کادر پزشکی بیمارستان صحبت شد و خواستار تامین نیرو ویژه این بیمارستان شد.

زارع زاده با تاکید بر ترغیب خیرین بهداشت و حضور ایشان جهت توسعه بهداشت و سلامت شهرستان تصریح کرد : نشستی با پزشکان و فرهیختگان بافقی مقیم تهران جهت تشکیل اتاق خیری ویژه بهداشت درمان بافق برگزار شد که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد حرکتهای خوب و ارزشمند درحوزه بهداشت شهرستان باشیم.

دکتر دانشی سرپرست شبکه بهداشت و درمان بافق با اشاره به کمبود نقدینگی و اختصاص 600 میلیون تومانی ویژه طرح توسعه بیمارستان خاطر نشان کرد : جهت تکمیل و اتمام طرح توسعه بیمارستان بافق نیاز به مبلغ 30 میلیارد ريالی است که خواهان پیگیری و توجه ویژه هستیم .