نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازدید نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی

بازدید نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی


درهفته ناجا صورت گرفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در این دیدار که فرمانده نیروی انتظامی بافق ، جانشین فرماندهی و پرسنل این نیرو حضور داشتند با تقدیر از خدمات بی بدیل نیروی انتظامی در شهرستان بافق گفت: حضور فعال نیروی انتظامی در همه عرصه های اجتماعی  نشان از پویا بودن آن دارد و این حضور برای مردم از اهمیت خاصی برخوردا است .

وی به به مقایسه نحوه برخورد نیروهای انتظامی با نیروهای نظامی قبل از انقلاب افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و تعامل خوبی که این نیرو با مردم دارد امروز در جامعه نیروی انتظامی از جایگاه بالایی بین مردم برخوردار است .

نماینده مردم بافق باتاکیدبر ضرورت توجه به تعاملات اخلاقی نیروی انتظامی  با مردم خاطر نشان کرد: نحوه برخورد با مردم و احترام به حقوق آنان باعث اعتماد بیشتر آنان به نظام و انقلاب می شود .

زارع زاده همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای نیروی انتظامی بافق تصریح کرد: پیروی از آرمانهای شهدای والا مقام همواره باید سرلوحه همه باشد چرا که آنان در راه خدا مجاهدت کرده و شرایط امنیت و آرامش امروزی را برای ما به ارمغان آورده اند.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت : خوشبین بودن مردم به نظام ثمره ایجاد نظم و امنیت و ارامش برای آنان است که این نعمت مدیون خدمات شایسته پرسنل زحمتکش ناجا است .

وی به برخی از مشکلات و سختیهای کادر این مجموعه اشاره کرد و خواستار رفع این مسائل شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق هم با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در شش ماهه اول سال 91 بر ضرورت همکاری مردم با پلیس تاکید کرد.

سرهنگ علی صالحی گفت : مردم دوستدار پلیس هستد و این موضوع در رفتار و حرکات و تعامل آنان آشکار است .

وی نیروی انتظامی را مظهر برقراری نظم و عدل در کشور عنوان کرد و گفت: این سبز پوشان نه تنها در این عصر بلکه در دوران دفاع مقدس نیز در سنگرهای دفاع و صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی خود را نشان دادند و همه توان خود را به کار گرفتند تا آرامش و آسایش و امنیت در کشور ماندگار ماند./عبداللهی