نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازيد از طرحهاي عمراني شهرداري بافق

بازيد از طرحهاي عمراني شهرداري بافق


با حضور فرماندار ، شهردار و شوراي شهر صورت گرفت
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، فرماندار به همراه شهردار و شوراي شهر بافق از روند اجراي پروژه هاي عمراني شهرداري بافق بازديد كرد.
در اين بازديد که با توضیحات شهردار و سخنگوي شوراي شهر همراه بود پروژه های در حال اجرا شهرداری مورد بازدید قرار گرفت و فرماندار از میزان اعتبارات پروژه ها نمود که در نهایت از مسئولین شهرداری خواست تا روند اجراي پروژه ها با سرعت پیگیری شوند و تکمیل گردد.
فرماندار بافق با بیان اینکه شهرداری با پروژه های در حال انجام ، در راه برآوردن اساسی ترین نیازهای رفاهی مردم بافق اقدامات مهمی  را انجام داده است خاطر نشان کرد که اقدامات شهرداری وشوراي شهرطی یکسال گذشته بسیار چشمگیر بوده و مطمئناً در آینده ای نه چندان دورافق روشنی را در آبادانی شهرمان به نظاره خواهیم نشست.
وی با ذکر این نکته که پروژه های در دست اقدام ورودی شهر بافق من جمله احداث پارک جنگلي و پارك كوهستان بستر مناسبی برای اقدامات وسیعتر در آینده خواهد بود ، عنوان نمود که با بهره برداری از این پروژه ها شاهد تحولات گسترده فرهنگی ، تفریحی و رفاهی در بافق خواهیم بود.
فرماندار و هيئت همراه در ادامه از پروژه بلوار آيت ا... ميرغني زاده بازديد كرد.گفتني است اين پروژه به طول 2650 متر زير سازي و آماده آسفالت بوده كه تا كنون بيش از 4300 ميليون ريال هزينه شده است.
به گفته شهردار بافق سال آتي با بهره برداري از خيابان هاي جديد كه در حال بازگشايي است، دركاهش ترافيك شهر نقش بسزايي خواهد داشت.
بازديد از پارك جنگلي واقع در ورودي شهر با 60 هكتار وسعت يكي ديگر از پروژه هاي شهرداري است كه به گفته شهردار اميد داريم بلوك گذاري و زمين فوتبال و واليبال ساحلي را براي نوروز آماده كرده تا مورد استقبال همشهريان و مسافران نوروزي قرار گيرد.
ايجاد فضاي سبز ورودي شهرستان در وسعتي بالغ بر 7 هكتار ،‌بازديد از پارك كوهستان ،‌احداث پارك شهر ويژه بانوان و بلوار شهدا با هزينه‌اي بالغ بر يك 10 ميليارد ريال از جمله پروژه هايي بود كه فرماندار و هيات همراه بازديد كردند.