نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بافق، تنها شهرستان استان که کتابخانه خیر ساز ندارد!

بافق، تنها شهرستان استان که کتابخانه خیر ساز ندارد!به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح امروز نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق با حضور مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد، فرماندار، شهردار ، رییس شورای شهر و سایر اعضای این انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در ابتدا این جلسه طبق معمول جلسات این انجمن به معرفی کتاب پرداخت.

زاده رحمانی کتابی  با عنوان "راز جزیره" با نویسندگی ژولورن که خود در سال 1383 مترجم آن بوده را به اعضای نشست معرفی نمود.

در ادامه این جلسه مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد  نیز گفت: وقتی فرمانداری در جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان کتابی را معرفی می کند آن هم کتابی را که خود نوشته است نشان از دید وسیع فرهنگی ایشان است که این شخصیت میتواند در مسائل فرهنگی بسیار تاثیر گذار ومنشأ خدمات موثری در این زمینه باشد.

رقیه دوست فاطمی ها در ادامه ضمن قدردانی از همکاری و تلاش همه مسئولان شهرستان به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته این نهاد در طول سه سال گذشته پرداخت.

وی با اشاره به اهمیت حضور و ترغیب خیرین درامر توسعه فضای کتابخانه ای شهرستان بافق گفت: متاسفانه در استان یزد ، بافق تنها شهرستانی است که کتابخانه خیر ساز ندارد.