فرماندار بافق :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بافق با حضور فرماندار و جمعی از اعضای این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری با هدف برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به موقعیت سیاسی کشور در این برهه از زمان اظهار داشت: با توجه به اقدامات خصمانه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی می طلبد که مردم با حضور پرشور و باشکوه بار دیگر خشم و انزجارخود را از سیاست های استکبار جهانی به نمایش بگذارند.

"محمد زاده رحمانی" افزود: خوشبختانه مردم ما از بدو انقلاب تاکنون در تمامی زمینه ها حضور خود را به صورت حداکثری نشان داده اند و ثابت کردند پای آرمان های این نظام ایستاده اند.

وی با تاکید بر فراهم آوردن زمینه حضور حداکثری مردم از سوی مسئولان تصریح کرد: همه دست اندرکاران باید زمینه حضور و مشارکت مردم در این برنامه را تسهیل نمایند و تلاش شود راهپیمایی امسال شهرستان، باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شود.

زاده رحمانی همچنین به برخی از اقدامات و توطئه های دشمنان انقلاب در کم رنگ نمودند خدمات بی شائبه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: پیشرفت های گسترده که در تمامی نقاط کشور بعد از انقلاب صورت پذیرفته است از جمله درشهرستان بافق، قابل مقایسه با چهل سال قبل نیست.

وی در پایان تاکید کرد: وظیفه ما مسئولان این است که با خدمت و فعالیت صادقانه باعث شويم مردم طعم شیرین خدمت رسانی را بچشند و اقدامات در زمینه رفاه و سازندگی کشور را به چشم ببينند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه "سید علی رضا سلیمانی" مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بافق نیز خواستار تعامل و همکاری تمامی نهاد های شهرستان در فراهم آوردن امکانات جهت برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن شد.

در ادامه این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون برگزاری باشکوه این مراسم در شهرستان بافق پرداختند و مقرر شد که راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ساعت 10 صبح روز یکشنبه از مقابل بسیج آغاز و تا مسجد جامع شهر بافق ادامه یابد.

 


IMG_3606 (Copy).jpg IMG_3590 (Copy).jpg IMG_3615 (Copy).jpg IMG_3617 (Copy).jpg IMG_3623 (Copy).jpg IMG_3625 (Copy).jpg
بله