نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

با حضور سرپرست فرمانداری بافق برگزار شد: مراسم تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا

با حضور سرپرست فرمانداری بافق برگزار شد: مراسم تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا


با حضور سرپرست فرمانداری بافق برگزار شد: مراسم تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق"حسین ندافیان" در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا که در محل سالن فرمانداری بافق برگزار شد ضمن تجلیل از زحمات بی وقفه شورا ها اظهارداشت : هدف از تشکیل شورا ها سرعت بخشیدت به فعالیتهای اقتصادی ، احتماعی و عمرانی و فرهنگی در جامعه است .

وی گفت : در واقع مشارکت مردم در انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر و روستا عین دموکراسی و حاکمیت مردم  بر مردم است که موجب عمران و آبادانی شهرها و روستاهها می شود.

 ندافیان بر ضرورت ترویج فرهنگ مشارکت مردم در اجرای تصمیمات شورا ها تاکید کرد و افزود : حضور مردم در صحنه ای سیاسی ، اجتماعی و عمران و آبادانی سبب تسریع در روند اجرای برنامه های دولت است .

سرپرست فرمانداری بافق همچنین با اشاره به سال جهاد اقتصادی گفت : تهدیدات جدی و تحریمهای گوناگون دشمنان با حرکت های سازنده در بخش تولید علم و ثروت و فعالیتهای جهاد گونه مردم و مسئولین خنثی و بی اثر خواهد شد.

وی آمادگی از کامل همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان بافق با شوراهای شهر و روستا خبر داد و گفت : این همکاری و تعامل زمینه پیشرفت و ترقی در جامعه را فراهم می کند و یکی از الزامات تحقق جهاد اقتصادی است .

سرپرست فرمانداری بافق بر ضرورت به کارگیری نیروی مجرب و متخصص در برنامه ریزی و اجرای برنامه های شوراها تاکید کرد و گفت : استفاده از کارشناسان از هدر رفت وقت ، منابع و همچنین دوباره کاری هاجلوگیری خواهد کرد.

ندافیان همچنین رونق اشتغال در بخش خانگی را یادآور شد و افزود : این موضوع در برنامه 5ساله دولت دهم مورد تاکید قرارگرفته و باید در این راستا برنامه ریزی صحیح برای تحقق این امر و فراهم شدن فرصت های شغلی صورت گیرد.

سرپرست فرمانداری بافق با بیان اینکه در دولت نهم و دهم خدمات ارزنده ای به اقصی نقاط کشور شده است خواستار اطلاع رسانی دقیق از فعالیتهای دولت و آگاهی بخشی به مردم ، از سوی اعضای شوراها و اصحاب رسانه شد.

محمد علی صمیم بخشدار مرکزی بافق هم در این نشست ضمن ارائه فعالیتهای انجام شده در روستاهای این بخش ، خواستار تعامل و همکاری مسئولان در رفع مشکلات روستائیان شد.

در پایان از اعضای شورای اسلامی شهر و روستاهای بخش مرکزی بافق با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد.