نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با میل باطنی خدمت در این شهرستان را پذیرفتم

با میل باطنی خدمت در این شهرستان را پذیرفتمفرماندار جدید بافق : با میل باطنی خدمت در این شهرستان را پذیرفتم و آرزو دارم  با همکاری دوستان در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و اعتدال همراه با عقلانیت و در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری اقدامات خوبی در شهرستان انجام دهیم.

سیدمهدی طلایی مقدم ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در در آئین تودیع و معارفه فرمانداران پیشین و جدید بافق، اظهارکرد: توفیق حاصل شد در شهرستان بافق که از دیرباز به دارالشجاعه و قصبه طیبه معروف بوده مشغول به کار شوم و با افتخار این سمت را پذیرفتم.

فرماندار جدید ادامه داد: با میل باطنی  و علاقه کار و خدمت در این شهرستان را پذیرفتم و آرزو دارم  با همکاری دوستان در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و اعتدال همراه با عقلانیت و در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری بتوانیم اقدامات خوبی در شهرستان انجام دهیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره چشم انداز و برنامه در کارها، عنوان کرد: عمدتا سعی دارم کارها در چارچوب و برنامه و بر اساس چشم انداز پیش برود.

طلایی مقدم ادامه داد: خوشبختانه در سنوات قبل سند چشم انداز شهرستان در زمان فرماندارپیشین تدوین شده  و انتظار داریم ادارت مطالعه و در دستورکار قراردهند.

فرماندار جدید بافق با اشاره به نقاط ضعف و قوت شهرستان، گفت: امیدواریم با وحدت، همراهی و همدلی همه عزیزان بتوانیم مسیر توسعه را که منطبق با قانون توسعه برنامه پنجم به آن چیزی که مشاوردر برنامه  و در کمیته برنامه ریزی شهرستان و استان تصویب شده برسیم.