نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بخش مامو گرافی در بیمارستان ولی عصر(عج) بافق احداث می شود / آغاز عملیات نما سازی بیمارستان 96 تختوابی

بخش مامو گرافی در بیمارستان ولی عصر(عج) بافق احداث می شود / آغاز عملیات نما سازی بیمارستان 96 تختوابیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛در آیینی با حضور امام جمعه و فرماندار بافق، روسای شورای شهر و شهرستان ، رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان بخش رادیولوژی دیجیتال بیمارستان ولی عصر(عج) بافق با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان افتتاح شد.

فرماندار بافق در حاشیه این آیین راه اندازی این دستگاه را یکی از مطالبات شورای مشورتی بانوان شهرستان مطرح کرد و ادامه داد: در گام بعدی با همکاری شرکت ها و معادن شهرستان ماموگرافی پیشرفته و مدرن تامین می شود.

محمد زاده رحمانی با اشاره به آغاز پروژه ساخت محل اسکان برای پزشکان متخصص شهرستان تصریح کرد:پیمانکار تامین شده و با تامین اعتبار از سوی دانشگاه علوم پزشکی ۴واحد مطلوب تحویل پزشکان مقیم شهرستان داده می شود.

وی خاطر نشان کرد:پیمانکار پروژه بیمارستان ۹۶تخت خوابی نیز آغاز به کار کرده و نمای کار شروع شده است.

رئیس بیمارستان ولی عصر(ع)بافق از افتتاح بخش رادیولوژی دیجیتال در این بیمارستان خبر داد و افزود: این بخش با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.

مسعود دانشی با اشاره به مزیت های این دستگاه گفت:بازتاب اشعه کم به بیمار،وضوح کیفیت بالای تصویر،عدم نیاز به تاریکخانه برای گرفتن عکس،قابلیت پرینت و مشاهده عکس در مانیتور پزشک مربوطه از مزیت های این طرح محسوب می شود.