نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برای کسب سه امتیاز به مصاف تیم تبریزی می‌رویم

برای کسب سه امتیاز به مصاف تیم تبریزی می‌رویم


سرمربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق

فیروز کریمی اظهار داشت: گرچه در بازی قبل بر اثر یک اتفاق نتیجه را واگذار کردیم اما با تمریناتی که انجام شد در وضعیت خوب و مطلوبی قرار داریم.

وی با اشاره به سخت بودن بازی روز جمعه تیم سنگ آهن بافق با ماشین سازی تبریز عنوان کرد: تیم حریف یک تیم ریشه دار است و بازیکنان حریف جوان و بسیار خوب هستند.

کریمی تصریح کرد: با توجه به اینکه مصدومان تیم هم رسیدند، امیدواریم بازی خوب و جانداری در مقابل ماشین سازی تبریز انجام دهیم.

 سرمربی تیم آهن بافق به مهر گفت: از تیم حریف شناخت خوبی داشته و با توجه به اینکه تیم ماشین سازی نسبت به بازی قبل خود دچار تغییر و تحولات زیادی از لحاظ بازیکن شده است، امیدواریم با یک بازی زیبا به کسب هر سه امتیاز توفیق داشته باشیم.

کریمی یادآور شد: به علت اینکه این تیم بازی های قبلی خود را واگذار کرده است، انگیزه زیادی برای برد داشته و برای برد باید از یک بازی شروع کند و به همین دلیل با قدرت وارد می شود.

وی گفت: ما با همین شناخت و روحیه که مقابل یک تیم بسیار سرسخت قرار خواهیم گرفت، وارد میدان می شویم.

در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک کشور تیم سنگ آهن بافق روز جمعه چهاردهم مهرماه جاری در تبریز به مصاف تیم ماشین سازی این شهر می رود.

تیم سنگ آهن بافق در هفته سوم این مسابقات بازی خود را با نتیجه یک بر صفر به تیم الوند همدان واگذار کرد و هم اکنون با چهار امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفته است.

تیم ماشین سازی تبریز هم هنوز نتوانسته از سه بازی خود امتیازی کسب کند و در رده چهاردهم جدول لیگ دسته یک قرار گرفته است.