نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برخورد قاطع با افرادی که سلامت مردم را به خطر می اندازند / اعمال محدودیت های جدید کرونایی در بافق

برخورد قاطع با افرادی که سلامت مردم را به خطر می اندازند / اعمال محدودیت های جدید کرونایی در بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق در جلسه ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه خوشبختانه وضعیت شهرستان بافق سفید است،تصریح کرد: مردم نگران نباشند اما الزاماتی امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا در بافق به تصویب رسید و براساس آن استفاده از ماسک در تمام ادارات و اماکن عمومی الزامی است.

وی با اشاره به تشکیل تیم بازرسی برای بازدید از اماکن عمومی،اصناف و ادارات ،افزود: با افراد متخلفی که سلامت مردم رابه خطر بیاندازند برخورد جدی خواهیم کرد و حتی به محاکم قضایی معرفی خواهند شد.

شاه حسینی با بیان برخی محدودیت های جدید کرونایی در بافق،گفت: حضور در آرامستان ها،برگزاری مراسم های ختم و عروسی در تالارها، باشگاه های ورزشی، برگزاری جلسات حتی در ادارات و همایش های بیش از 20 نفر از امروز ممنوع شد.

وی ادامه داد: با توجه به نگرانی ها و مشکلاتی که در بحث پارک ها،بوستان ها،حضور در میدان ها و تمرینات ورزشی وجود داشت،تصمیماتی اتخاذ شد.

سرپرست فرمانداری بافق با اشاره به اینکه گشت مشترکی بین فرمانداری،دادستانی و مرکز بهداشت از امروز فعال و بازدیدها صورت خواهد گرفت،اظهار داشت: شهریتان بافق در پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا جزء بهترین های استان بوده و امیدواریم همچنان بهترین بماند.خبر: ن.رادمنش.