نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بررسی وضعیت و عملکرد ستاد انتخابات شهرستان بافق

بررسی وضعیت و عملکرد ستاد انتخابات شهرستان بافق


از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد:

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، جلسه ویدئو کنفرانس ستاد انتخابات شهرستان بافق با حضور فرماندار ، رئیس ستاد و مسئولان کمیته های 7 گانه این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست تصویری که با مسئولین ستاد انتخابات استان برگزار گردید؛ خاوری فرماندار بافق گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته در ستاد انتخابات شهرستان را ارائه نمود.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد در این راستا اظهار داشت: در سالی که به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مزین شده و از آنجا که انتخابات تجلی حماسه بزرگ ملت ایران است باید تمام تلاش ها در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات به کار گرفته شود.

"غلامحسین دشتی" با تاکید مجدد بر ضرورت هرچه باشكوه‌تر برگزار شدن انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و يازدهمين دوره رياست جمهوري به عنوان مظهر حماسه سياسي ، عنوان کرد: هماهنگی، همدلی، وفاق و وحدت در استان لازمه برگزاری انتخابات باشکوه می باشد که خوشبختانه این نگاه دلسوزانه بر فضای شهرستان بافق حاکم است.

وی بر اتخاذ تدابیر لازم و ایجاد شرایط مناسب برای صیانت از آرای مردم تاکید کرد و ابراز داشت: مهمترین وظیفه مسوولان برگزاری انتخابات، برنامه ریزی و تلاش برای حفظ همدلی، آرامش و تقویت یکپارچگی جامعه است.

دشتی همچنین بر توجه ویژه به امر آموزش تاکید کرد و از فرماندار خواست با توجه جدی به امر آموزش سعی در رفع نواقص احتمالی داشته باشند.

مستند سازی تمام مراحل انتخابات ، اختصاص و تامین نیروهای امنیتی ویژه شعب . بررسی فضای شعب اخذ رای از جمله مواردی بود که معاون سیاسی امنیتی استاندار در این ویدئو کنفرانس مطرح کرد و خواستار اجرای دقیق آن از مسئولان ستاد انتخابات بافق شد.

فرماندار بافق در این برنامه ضمن تشریح عملکرد ستاد انتخابات بافق گفت: اولین گام تشکیل ستاد و تسلیم احکام مسئولان کمیته های ستاد بود که انجام شد.

"مهدی خاوری" افزود : تشکیل جلسات مربوط به کمیته های تخصصی ستاد ، تشکیل هیاتهای اجرایی بخش ، شهر و ریاست جمهوری طبق برنامه زمانبندی شده ، بازدید از شعب اخذ رای ، ثبت نام از داوطلبان شورای اسلامی از جمله فعالیتهای این ستاد می باشد.

رئیس هیات اجرایی بافق تاکید کرد: تقارن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اگر چه باعث ایجاد حجم اجرایی قابل توجهی است، با این حال، با توجه به تجربه موفقیت آمیز شهرستان بافق در امر برگزاری انتخابات مختلف ، انتخابات آتی، بدون نارسایی و با شکوه هر چه تمام برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم رئیس ستاد ، رئیس هیات اجرایی بخش مرکزی و مسئولان کمیته های تخصصی ستاد انتخابات بافق به تشریح عملکرد و برنامه های کمیته ها خود پرداختند و آمادگی شهرستان را در برگزاری انتخابات پرشور اعلام کردند.