نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگرداندن هر بیمار اعتیاد به روال عادی زندگی، نجات جامعه را در پی دارد

برگرداندن هر بیمار اعتیاد به روال عادی زندگی، نجات جامعه را در پی داردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق به همراه رییس شورای شهر و برخی از مدیران ادارات خدمات رسان از جمله ادارات، آبفا و آبفار، برق، گاز، مخابرات و... صبح روز 21 آذرماه با حضور در کمپ ترک اعتیاد پیام آوران بافق از نزدیک مسائل و مشکلات موجود در این کمپ را بررسی و پیرامون رفع آن تصمیم گیری نمودند.
محمد زاده رحمانی در این حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از مسئولان این کمپ اقدام آنان در ایجاد این مرکز را ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: تلاش در جهت درمان بیماران گرفتار در بند اعتیاد، اقدامی ارزشمند است که علاوه بر کمک به بهبودی فرد مبتلا، باعث کاهش مسائل و تبعات ناشی از این بیماران در جامعه خواهد شد.
وی همچنین پیرامون رفع مسائل و مشکلات موجود در این مرکز، از مدیران ادارات خدمات رسان درخواست نمود که به این گونه مراکز با دید مسائل اقتصادی نگاه نکرده و در جهت رفع مشکلات آنان گام بردارند.
گفتنی است در پایان پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد ادارات خدمات رسان جهت تامین زیرساخت لازم اقدام لازم در رفع آن با مشارکت فرمانداری و پیگیری مسئولان این مرکز انجام دهند.