نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاري نشست ستاد اقامه نماز شهرستان بافق

برگزاري نشست ستاد اقامه نماز شهرستان بافق


برگزاري نشست ستاد اقامه نماز شهرستان بافق

رئيس ستاد اقامه نماز استان در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان بافق گفت: نماز قيچي كننده تمام روابط غير الهي و ارتباط دهنده مخلوق با خداست 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق در اين نشست كه در محل سالن كنفرانس كارخانجات تعميرات لكوموتيو بافق و با حضور حجه الاسلام نبي پور ،‌امام جمعه ، فرماندار و اعضاي ستاد اقامه نماز شهرستان بافق تشكيل شد حجه الاسلام نبي پور با اشاره به اهميت نماز به انجام فعاليتهاي فرهنگي در جهت تقويت امر اقامه نماز تاكيد كرد.

وي تصريح كرد: نماز جماعت، عامل نظم و انضباط و صف بندي و وقت شناسي بوده و روحيه فردگرايي و انزوا و گوشه‌گيري را از بين مي‌برد و نوعي مبارزه با غرور و خودخواهي را در بر دارد.

امام جمعه بافق نيز در اين نشست با اشاره به حضور 6000 نفري مردم در نماز جماعت مسئولان آيينه عملكردي در آیین و روش براي مردم دانست و اظهار داشت: اگر مسئولان اهل نماز جماعت و مسجد باشند مردم نیز برای حضور در مسجد تشویق می شوند

حجه الاسلام سليماني افزود:

فرماندار بافق ضمن قدرداني از اجراي منظم جلسات ستاد اقامه نماز بافق و حضور منظم ائمه جماعت در اقامه نماز جماعت گفت: نـمـاز, ابراز پرستش و عبادت مخصوصى است كه بنده در پيشگاه خدا انـجـام مى دهد.

ذبيح اله خواجه اي افزود: نماز, جزء جدايى ناپذير همه شرايع الهى بوده ودر هـر ديـنـى به صورتى خاص وجود داشته است

در پايان اين نشست دبير ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن ارائه گزارش عملكرد دو ماهه، مساعدت در اجراي مصوبات اين ستاد را خواستار شد .