نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی هیات اجرایی ریاست جمهوری در بافق

برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی هیات اجرایی ریاست جمهوری در بافقبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، معاون فرماندار بافق در جلسه هیات اجرایی ریاست جمهوری که با حضور اعضا و با هدف آموزش هیات در محل فرمانداری برگزار شد ، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام محمد تقی(ع) و اعیاد ماه مبارک رجب با تاکید بر آموزش هیات های اجرایی گفت: تمام مجریان انتخابات اعم از اعضای هیات های اجرایی، نظارت، اعضای شعب و ... باید با قانون انتخابات آشنا باشند تا بتوانیم در سایه قانون و پیروی از منویات مقام معظم رهبری انتخاباتی خوب و پرشور برگزار کنیم.

"علیی اصغر رنجبر" افزود: آموزش انتخاباتی یکی از ارکان مهم در برگزاری انتخابات است و از طرف وزارت کشور طرح جامعی در این زمینه تدوین و ابلاغ شده که اجرای دقیق آن وظیفه اصلی هیات های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری است.

رئیس ستاد انتخابات بافق ضمن اشاره به وظایف اعضای هیات های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری این شهرستان به مواردی چون ارکان انتخابات ، مراجع تشخیص صلاحیت نامزدها ، تعداد اعضای شعب ، مدت زمان اخذ رای ، مدت تبلیغات و حداقل سن رای دهندگان این دوره از انتخابات را برای اعضا تشریح کرد.