نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در بافق

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در بافق


برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بافق با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در ناحیه مقاومت بسیج بافق برگزار شد.

"سردار اکبر فتوحی" در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج، وظیفه کنونی بسیجیان را حفظ روحیه شهادت طلبی و ایثارگری و نیز تقویت فرهنگ بسیجی عنوان کرد و گفت: اکنون دشمن از جبهه جنگ نرم وارد صحنه شده و وظیفه ما اقدام به موقع و قدرت تحلیل داشتن و توجه به محور ولایت و امامت از رهبری است .

فرمانده سپاه الغدیر استان اظهار داشت : دشمن مرحله جديدي را براي مبارزه با انقلاب و اسلام آغاز کرده که آن جنگ نرم است؛ دشمن تلاش خود را براي نفوذ در ارگان ها، دولت و مجلس و نيروها آغاز کرده است، دشمنان اسلام همواره تلاش کرده اند ملت ايران را مورد تهديد قرار دهند و آن ها را در محاصره نظامي قرار دهند به طوري که چشمشان هميشه به مرزها دوخته شده است.

سردار فتوحی گفت: اکنون در جبهه جنگ نرم آن چيزي که ما را پيروز مي کند همان تقواي الهي، ايمان، اخلاص، وحدت و همدلي است و ما تا آخرين نفس و تا آخرين قطره خونمان با وحدت و همدلي و يکپارچگي راه شهدا را ادامه خواهيم داد.

وی راه حل بسیاری از مشکلات خاص فرهنگی در جامعه را توسل جستن از شهدای گرانقدر دانست و اذعان داشت :کار بزرگ شهدا و ادامه دادن راه آنان می تواند یاری رسان جامعه باشد.

فتوحی افزود:عامل موفقیت شهدا همان چیزی است که امروزه گم شده ماست و اگر امروز دست به دست هم دهیم و فضای شهر و کشور بوی شهدا را بگیرد، بخش عظیمی از مشکلاتی که گریبانگیر جامعه ما شده است، حل خواهد شد.

وی گمشده تمام جوامع را مشکل فرهنگی ذکر نمود و از تلاش جهت برگزاری یادمان و گنگره شهدا را در جهت مرتفع نمودن بسیاری از این مشکلات خبر داد.

در ابتدای این مراسم "حجه الاسلام سلیمانی" امام جمعه بافق با تبریک هفته بسیج ، ترویج فرهنگ والای بسیجی را ضامن اصلی عزت ، اقتدار و سربلندی نظام شكوهمند اسلامی خواند وگفت: اگر می خواهیم همچنان در سطح دنیا و در عرصه های مختلف موفق باشیم باید فرهنگ بسیجی را روز به روز گسترش دهیم .