نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام استاد شهيد مرتضي مطهري در بافق

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام استاد شهيد مرتضي مطهري در بافق


برگزاری مراسم بزرگداشت مقام استاد شهيد مرتضي مطهري در بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته معلم طی مراسمی با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مسئولین ادارات و نهادهای و اقشار مختلف این شهرستان یاد و خاطره این معلم بزرگ در حسینیه اماممزاده عبدا...(ع) گرامی داشته شد.

حجه الاسلام ذاکری در این مراسم  گفت : معلمی نقش مهمی در استقلال و رشد و توسعه جامعه دارد و باید فارغ از دغدغه های متعدد، به ایفای نقش سازنده ی خود بپردازد.

ذاکری افزود: فلسفه نامگذاری روز شهادت علامه شهید مطهری به نام روز معلم به این دلیل بوده که جایگاه معلم ارتقاء پیدا کند و اندیشه های انسان ساز شهید مطهری توسط معلمین عزیز ترویج شود.

مسئول امور فرهنگی تبلیغات اسلامی بافق گفت : خدا را شاکریم که در انقلاب اسلامی جایگاه علم و معلم حیاتی دوباره یافته است و اولین احیاء کننده علم، دین مبین اسلام است و کسی که در مسیر علم و دانش قدم بر می دارد ملائک الهی بال و پر خود را زیر پای او پهن می کنند.

 در پایان مراسم امام جمعه و سایر مسئولین با حضور در جوار  7 تن از شهدای معلم ضمن گلباران و اداي احترام به مقام شهدا با قرائت فاتحه  علو درجات را براي اين شهیدان از پروردگار منان مسالت كردند