نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری هشتمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق

برگزاری هشتمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافقبه گزارش روابط عمومی واحد بافق، در ابتدای این مراسم، که با حضور گسترده مردم شریف و شهیدپرور بافق و امام جمعه و فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان همراه بود، حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق_ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، به حاضران خیرمقدم گفت.

پس از آن حجت الاسلام بشکانی _ طی سخنانی به تبیین جایگاه شهدا پرداخت و گفت: انسان در طول دوران زندگی خود ۵ حوزه طبیعت ، تعقل ، فطرت ، کشف و شهود و وحی را باید طی کند.

وی افزود: انسان گاهاً در همان حوزه اول می ماند و این است که جایگاه رفیع شهدا را نمی توانیم درک کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه در بخشی دیگر از سخنان خود، اظهار داشت: امام خمینی (ره) عددی بود که ۳۶ میلیون انسان را خوانا کرد. به مانند عدد یک، که در کنار میلیون ها صفر قرار بگیرد.

اجرای گروه سرود ناشنوایان هیئت امام حسین (ع) شهرستان زرند ، بیان خاطره پدر شهید عزت الله کیخواه (شهید گمنامی که پس از ۱۸ سال شناسایی و در یکی از شهرستان های استان یزد به خاک سپرده شد) و مداحی حاج جواد حسین خانی از دیگر برنامه های هشتمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق بود که در محل مسجد حضرت ولیعصر (عج) این دانشگاه و در جوار مزار شریف سه شهید گمنام این دانشگاه، برگزار شد.

همچنین پایگاه بسیج دانشجویی شهید عراقی و کانون هلال احمر دانشگاه، اقدام به برپایی نمایشگاهی در جنب مسجد دانشگاه کرده بودند که با استقبال روبرو شده بود.