نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کاربران شبکه دولت در بافق

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کاربران شبکه دولت در بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛  در نشستی که با حضور معاون فرماندار بافق ، مدیر فنی شبکه دولت استان یزد و رابطین شبکه دولت ادارات شهرستان بافق در فرمانداری برگزار شد ، "علی اصغر رنجبر" معاون فرماندار بافق ضمن تاکید بر اهمیت طرح شبکه دولت و اجرای آن در شهرستان گفت: یکی از گامهای تحقق دولت الکترونیک ، انجام مکاتبات اداری از طریق شبکه دولت است که الحمدالله در این شهرستان راه اندازی شده است.  

مدیر فنی شبکه دولت استان یزد در این جلسه با اشاره به مزایای راه اندازی شبکه دولت خاطر نشان کرد:شبکه دولت با هدف حذف مکاتبات کاغذی و تبدیل آنها به مکاتبات الکترونیکی راه اندازی شده است.

"محمدحسین زاع" افزود:به حول و قوه الهی و با همت و تلاش همکارانمان در مجموعه فناوری اطلاعات استانداری و فرمانداری‌ها، امکان برقراری ارتباط الکترونیک بین تمامی ادارات در سراسر استان یزد فراهم شده است و هم‌اکنون بیشتر ادارات دولتی در استان به این شبکه امن و پایدار متصل هستند.

وی در ادامه این جلسه به آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و نحوه استفاده از این سامانه پرداخت و به سوالات حاضرین جواب داد.

در ادامه جلسه، مهدی فتاحی کارشناس فناوری اطلاعات و آمار فرمانداری بافق از مراحل اجرای طرح شبکه دولت در شهرستان گفت: در حال حاضر 32 اداره به این شبکه متصل شده اند که امکان ارسال مکاتبات اداری از طریق شبکه دولت فراهم شده است و در آینده خدماتی که از این شبکه ارائه خواهد شد، گسترش می‌یابد.