نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری یادمان 67 شهید دانش آموز شهرستان بافق در آموزشگاه ادب آهنشهر

برگزاری یادمان 67 شهید دانش آموز شهرستان بافق در آموزشگاه ادب آهنشهربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح روز سه شنبه 14 آبان ماه یادواره 67 شهید دانش آموز شهرستان بافق با حضورامام جمعه و فرماندار، بخشدار مرکزی، فرماندهان بسیج ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دبیرستان ادب آهنشهر برگزار شد .

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش در ابتدای این مراسم با قرائت آیه " ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله بل احیاء عند ربهم یرزقون "  بیان نمود : شهدا زنده اند و نظاره گر ما هستند و در کنار ما حضور دارند و ما باید از آنان در جهت هویت بخشی و تعالی شخصیتی خود الگو بگیریم .

سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیز گفت : همگان مدیون رشادت های این شهدا هستیم و راهکار توسعه و تعالی کشور، الگو گیری از راه این شهدا می باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی، امام جمعه بافق نیز با تاکید براینکه شهرستان بافق در احیاء فرهنگ ایثار و شهادت پیشتاز بوده بیان کرد:  شما دانش آموزان با تحصیل و رشد علمی و پایبندی به ایمان و آرمان های انقلاب و دفاع مقدس و رهروی خون شهدا می توانید به تعالی برسید و کشور ایران را بیش از گذشته مقتدر نمایید.

قابل ذکر است  که اجرای گروه سرود، قرائت دکلمه و سخنرانی حجت الاسلام هاشمی از دیگر برنامه های یادواره شهدا دانش آموز شهرستان بافق بود .