نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بزرگراه یزد-بافق جهت اتمام نیاز به اعتبار دارد.

بزرگراه یزد-بافق جهت اتمام نیاز به اعتبار دارد.


در دیدار وزیر راه و شهرسازی مطرح شد :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در دیداری که سرپرست فرمانداری به همراه نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و رئیس شورای شهرستان در دفتر وزیر راه و شهرسازی برگزار شد ، "علی نیکزاد" وزیر راه و شهرسازی در خصوص قطعه سوم دستور تسریع داد.

سرپرست فرمانداری بافق در این دیدار با توضیح مختصر روند اجرایی و پیشرفت کار بزرگراه یزد – بافق گفت : بزرگراه یزد – بافق در سفر پر برکت مقاوم معظم رهبری به استان شروع شد و تا منون فقط قطعه اول به بهره برداری رسیده است.

" علیرضا صمدی با اشاره به پیشرفت 85 درصدی قطعه دوم این بزرگراه افزود : این قطعه در حال حاضر متوقف شده و هیچ گونه ترددی صورت نمی گیرد .

وی در خصوص عملیات اجرایی قطعه سوم گفت : در سفر جنابعالی به استان در اوایل سال ، کلنگ عملیات اجرایی قطعه سوم به زمین زده شد که با پیگیریهای مکرر قطعه سوم در حد ابنیه فنی و خاکریزی با پیمانکار قرار بسته شد .

در پایان این نشست پس از تاکید سرپرست فرمانداری ، نماینده مجلس و رئیس شورای شهرستان مبنی بر حیاتی بودن پروژه بزرگراه یزد – بافق از وزیر در خواست تامین اعتبار لازم برای اتمام پروژه شد که علی نیکزاد طی پاراف نامه به استاندار و مدیر کل راه و شهرسازی یزد ضمن تاکید بر اینکه اتمام پروژه مذکور از مصوبات سفر وی به استان یزد بوده ، خواستار تامین اعتبار لازم و تسریع در عملیات احداث بزرگراه یزد – بافق شد .

گفتنی است در حاشیه این نشست ، مطالعه و احداث محور بافق – کوهبنان مورد بحث قرار گرفت که پس از توضیح روند کار و تاکید بر موثر بودن احداث این محور در توسعه مناطق محروم و روستایی این شهرستان ، وزیر طی دستوری تامین اعتبار لازم و درخواست ردیف بودجه برای سال 92  جهت اتمام این پروژه را صادر کرد .