نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بسیج، جایگاه و نقش موثری در حل مسائل و مشکلات شهرستان دارد

بسیج، جایگاه و نقش موثری در حل مسائل و مشکلات شهرستان داردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به همراه فرمانده گردان هفتم پیاده حضرت امام حسین (ع)، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از مسئولان حوزه های مختلف در این ناحیه، با حضور در فرمانداری با سرپرست فرمانداری دیدار و انتصاب وی را به این سمت تبریک گفتند.

سرپرست فرمانداری بافق در این دیدار با بیان سخنی از امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه بسیج شجره طیبه است، عنوان داشت: اعتقاد قلبی و افتخار دارم که در زمان های مختلف عضو کوچکی از مجموعه بزرگ بسیج بوده ام.

محمد علی شاه حسینی با اعلام آمادگی جهت تعامل و همکاری با برنامه های بسیج در سطح شهرستان، تصریح کرد: در بحث اخیر و موضوع کرونا یکی از ارگان هایی که با مردم و مسئولان همراهی و پشتیبانی نمود بسیج بود که از زحمات ایشان تشکر و قدردانی می نمایم.

وی در ادامه افزود: قطعا بسیج میتواند در راستای حل مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف شهرستان، جایگاه مهم و نقش بسزایی داشته باشد.

شاه حسینی در پایان با بیان ظرفیت های بافق تعامل و همکاری همه دستگاه های شهرستان به ویژه مجموعه بسیج در راستای حفظ روند توسعه و پیشرفت را خواستار شد.