نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بسیج خنثی کننده امواج تردید و تفرقه است / بسیج همچون طوفانی در حال ریشه کن کردن بنیان عنکبوتی استکبار جهانی است

بسیج خنثی کننده امواج تردید و تفرقه است / بسیج همچون طوفانی در حال ریشه کن کردن بنیان عنکبوتی استکبار جهانی استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سردار فتوحی فرمانده اسبق سپاه الغدیر یزد سخنران مراسم اجتماع بزرگ و مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از امنیت و اقتدار کشور با بیان اینکه بسیج در طول 40 سال علم و دانش،کمک به مردم،خلاقیت و نوباوری و خدمت صادقانه داشته،در پاسخ به سوال نسل امروز که انقلاب در طول 40 سال با تفکر بسیجی به کجا رسیده است،گفت: امروز امنیت و آرامش در کشور،اعتبار و کرامتی که جمهوری اسلامی ایران دارد بر اساس پیکیره ی عظیم بسیج و با تفکر بسیج است که خلق شده و اگر نبودند بسیجیان ما استقلال،آزادی و سایر دستاوردهای انقلاب اسلامی که امروز شاهکار آن را به جهان اعلام میکند و حتی حیات دوباره اسلام از انقلاب اسلامی است که توسط بسیج به وجود آمده است.

وی با اشاره به اینکه چشمان باز بسیجیان امروز موجب آرامش و اقتدار ملی ما شده است،افزود: بسیجیان ستون های امنیت جامعه هستند و به واسطه آنان خداوند امدادهای خود را به ما می رساند.

فتوحی بسیج را خنثی کننده امواج تردید و تفرقه دانست و تصریح کرد: بسیج خود عظمت است اما مافوق همه عظمت ها،بسیج دایره ی وسیعی است که تمام مستضعفان امروز چشمشان به حرکت آن است.

وی با بیان اینکه طوفانی که امروز بسیج به راه انداخته است همچنان در حال ریشه کن کردن بنیان عنکبوتی استکبار جهانی و هواداران آن است،اظهار داشت: هم اکنون ایران اسلامی به همت بسیجیان توانسته است کشوری مقتدر، آباد و مستقل بسازد،کشوری که در اوج تحریم توانسته از مرزهای علوم عبور کند و به فناوری هسته ای برسد و با قدرت فرا منطقه ای و جهانی که حاصل تفکر بسیجی،ولایتمداری و حضور بسیجیان است ما را به قدرت اول در دنیا برساند.

فرمانده اسبق سپاه الغدیر یزد ادامه داد: وزیر دفاع آمریکا تمامی دانشمندان و نیروهای بسیار توانمند دریایی خود را جمع نمود و اعلام نمود میلیون ها دلار هزینه خواهم کرد و یک ناو خواهم ساخت اما یک بسیجی سوار بر یک قایق ارزان قیمت شد و به این ناو گران قیمت آسیب رساند، علم دریا امروز در دست ایران است.

وی با اشاره به حمله عراق به اروند رود و تصرف فاو بیان کرد: زمانی که دشمن از اروند رود عبور کرد و فاو را تصرف نمود کشورها باور نمی کردند نیروهای ما بعد از 22 روز جنگ آن را پس گیرند. پس از آنکه مسئولان بیش از 30 کشور به عنوان خبرنگار به اهواز آمدند تا منطقه را ببینند،به عراق نزد عدنان خیرالله بازگشتند و بیان کردند: (( با وجود تمامی امکاناتی که در اختیار داشتید،چرا نتوانستید در برابر یک عده جوان بی تجربه از جنگ بایستید.)) و وی پاسخ داد: (( این جوانان کم تجربه ای که شما می گویید کسانی هستند که اعتقاد به فردی به نام حسین(ع) دارند که با تعداد اندکی در مقابل سپاه انبوهی از یزدید ایستاد و جان خود را داد اما ایمان خود را نداد. ارتشی در دنیا نیست که بتواند در مقابل این جوانان بایستد. ))

فتوحی با بیان اینکه ایران به قدرتی رسیده است که می تواند موشک های خود را به سمت ناوهای آمریکا شلیک کند،تصریح کرد:  ایران امروز به قدرتی رسیده است که می تواند با جنگ نامتقارن در دریا بجنگد،ایران می تواند منافع آمریکا در جهان را با بکارگیری نیروهای شبه نظامی غیردولتی ضربه بزند،ایران  میتواند تنگه هرمز را مسدود کند،عملکرد و اقتدار بسیجیان دشمن را امروز به این نتیجه رسانده است.

وی با اعلام نیاز امروز مسئولان به حضور شجاعانه،عالمانه،آگاهانه و عاشقانه بسیجیان در همه عرصه ها و صحنه ها،تاکید کرد: هر مسئول و دولتی که از تفکر بیسجی فاصله گیرد جز به شکست نخواهد رسید.

فرمانده اسبق الغدیر یزد با بیان اینکه چشم مستضعفان دنیا امروز به بسیجیان است،گفت:  آینده از آن بسیجیان است و امروز بسیج به برکت خون شهدا و اطاعت از ولی فقیه و بکارگیری معارف دانشگاه دفاع مقدس به قدرت برتر جهان رسیده است.

وی در ادامه پیرامون اغتشاشات و اقدامات آشوبگران طی هفته گذشته در کشور بیان کرد: اغتشاشات اخیر قویتر از فتنه 88 بود و موضوع بنزین بهانه بود، آمریکا حداقل 2 سال به دست نشانده های خود آموزش داده بود. برای هر نقطه از شهر فرمانده میدانی انتخاب شده بود و تنها منتظر رمز بودند و مسئله بنزین در کشور همان رمز بود تا تنها در چند دقیقه به جان و اموال مردم آسیب برسانند.

فتوحی بصیرت رهبری و حضور آگاهانه مردم در صحنه را سبب خنثی شدن این فتنه دانست و افزود: به هوادارن آمریکا و اغتشاشگران می گوییم ما اعتراضات خود را از مسائل و مشکلات جاری کشور داریم و از مسئولان دولت می خواهیم آنان را حل کنند اما بدانید صف ما از شما فتنه گران و آشوبگران جدا است و به آمریکای جنایتکار و هوادارن و آنان که در داخل کشور نگاهشان به آمریکا است بگویید امروز با 40 سال اقتدار بسیج،تفکر بسیجی و اطاعت پذیری از رهبری به مرحله ای رسیده ایم که هر مسئول در داخل و خارج از کشور بخواهد جلسه ای علیه انقلاب اسلامی بگیرد بداند جان سالم از آن جلسه بیرون نخواهد برد.

وی ادامه داد: هنگامی که عده ای در مراسم رژه 31 شهریور اهواز آمدند و تعدادی را شهید کردند، فرماندهان آنان در یکی از شهرهای کردستان عراق بودند، 6 موشک به سمت محل برگزاری جلسه شلیک کردیم و همه آنان هلاک شدند.هفت کشور محافظ و پشتیبان ریگی بودند اما هواپیمای آن را در ایران نشاندیم.

فرمانده اسبق سپاه الغدیر یزد خطاب به اغتشاشگران و همراهان آنان گفت: آنان که کمک به اغتشاشگران کردند بدانند در شهر به شهر این کشور زباله دان هایی آماده است تا شما را به داخل زباله دان های تاریخ بریزنند. ما تنها از یک نفر فرمان می گیریم و آن نائب بر حق حضرت مهدی (عج) و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای است. منبع: آفتاب بافق/