نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بهره برداری از حدود 5 کیلومتر دیگر از باند دوم بزرگراه یزد-بافق در دو روز آینده / اتمام پروژه بزرگراه بافق_ یزد حداکثر تا سه ماه دیگر

بهره برداری از حدود 5 کیلومتر دیگر از باند دوم بزرگراه یزد-بافق در دو روز آینده / اتمام پروژه بزرگراه بافق_ یزد حداکثر تا سه ماه دیگربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ بعد از ظهر امروز ۱۹شهریور ماه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداریزد و جمعی از مدیران راه استان و مسئولان بافق از قطعه پایانی باند دوم بزرگراه یزد بافق بازدید کردند.

محسن صادقیان در حاشیه این بازدید  از فرماندار بافق بابت پیگیری ها و زحمات وی در تسریع تکمیل بزرگراه بافق- یزد تشکر ویژه کرد.

وی گفت: حدود 5 کیلومتر دیگر این بزرگراه تا چهارشنبه همین هفته زیر عبور و ترافیک می رود و ۸ کیلومتر پایانی آماده آسفالت است و با تامین قیر این پروژه حداکثر تا سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 معاون عمرانی استاندار افزود :مطالبات پیمانکاری  این پروژه تا کنون بیش از ۱۷میلیارد تومان است.

صادقیان در پایان تصریح کرد :قطعه ای از بزرگراه بافق یزد که قرار بود در هفته دولت بهره برداری شود آماده و تکمیل  شده بود ولی قرار بود با حضور مسوولان کشوری و با نصب  تابلو های علائم و تایید ایمنی افتتاح شود.