نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

به مناسبت روز معلم اساتید و کارمندان پیام نور بافق تقدیر شد

به مناسبت روز معلم اساتید و کارمندان پیام نور بافق تقدیر شدبه گزارش روابط عمومی پیام نور مرکز بافق به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز معلم در جلسه ای ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اساتید و کارمندان با اهداء لوح از آنان تجلیل شد .

رییس دانشگاه پیام نور بافق در این مراسم تبریک هفته زن و معلم با خطاب قرار دادن بانوان کارمند گفت: زنان نیمی از جمعیت هر جامعه را تشکیل می دهند که متناسب با آن نقشهای ویژه ای را ایفا می کنند و در این میان نقش زنان در جوامع مسلمان بسیار والاتر است همچنین تمام ابعاد شخصیتی حضرت زهرا می تواند یک درس باشد و زنان با الگو گرفتن از آن حضرت که نمونه کامل عفاف ,حجاب و پاکدامنی است می توانند راه رسیدن به کمال را در پیش گیرند.

"حجت عباسی" در پایان با تشریح وظایف جدید پرسنل خواستار شد تا همه در انجام اموردقت نظر و تلاش کافی داشته باشند و با بیان موارد مطرح شده و موکد در جلسان استان پیگیری کامل و دقیق کارمندان را یادآور شد.

گفتنی است مراسم جشن و مولودی خوانی ویژه دانشجویان و کارمندان خانم نیز در نمازخانه دانشگاه برگزار شد که در پایان به قید قرعه از تعدادی از دانشجویان حجاب برتر نیز تجلیل به عمل آمد.