نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

به مناسبت هفته بسیج؛بسیجیان بافق با امام جمعه این شهر دیدار کردند

به مناسبت هفته بسیج؛بسیجیان بافق با امام جمعه این شهر دیدار کردند


به مناسبت هفته بسیج؛بسیجیان بافق با امام جمعه این شهر دیدار کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از بافق ، در دومین روز از هفته بسیج، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه و فرماندهان سپاه و گردان هفتم پیاده امام حسین (ع) بافق در ناحیه مقاومت بسیج به اتفاق فرماندار، معاون فرماندار و گروهی از پاسداران و بسیجیان شهرستان بافق به منظور تجدید میثاق با ولایت و رهبر معظم انقلاب با امام جمعه بافق دیدار کردند.
امام جمعه بافق در این دیدار با گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایت‌مداری است که روز به روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در سطح جامعه و نیز در بین همه آحاد مردم فراگیر شده است.
حجت‌الاسلام سید جواد سیلمانی خاطرنشان کرد: قوی‌ترین و کارآمدترین سنگر برای حفظ نظام، شرف، عظمت، اقتدار، استقلال، پیشرفت همه‌جانبه و توسعه پایدار، همان سنگر بصیرت و معنویت و استقامت و تقوا در زیر پرچم عزت‌بخش ولایت و رهبری است که نقشه راه مردم و بسیج مردمی باید بر اساس همین معیارها محاسبه شود.
وی با اشاره به تهدیدات و دسیسه‌های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی تاکید کرد: با وحدت کلمه، بصیرت و آگاهی و حفظ روحیه بسیجی در جامعه و اطاعت از ولایت‌فقیه تمام توطئه‌های دشمن نقش برآب خواهد شد.