نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران الزهرا (ع) بافق

بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران الزهرا (ع) بافق 

بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران

 

به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

والفجر ولیال عشر

ایام الله دهه مبارک فجر ، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارات انسان و در روزگار قحطی انسانیت ، با انقلاب اسلامی خویش ، صفحه ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و صدای خداخواهی ، معنویت ، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین انداز کرد.

انقلاب اسلامی ایران ، نه تنها سرنوشت کشور را تغییر داد و اسلام را به حکومت نشاند بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین المللی و جهانی نیز تأثیر گذاشت و مرزهای جغرافیایی را در نوردیدند و مسلمانان جهان را از خواب غفلت بیدار کرد و رستاخیز اسلام را در سراسر جهان پدید آورد و امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه قرن بیستم کانون تحولات جهان در این برهه از تاریخ بدل شده است .

اکنون انقلاب اسلامی ، در حالی وارد سی وچهارمین سال پیروزی خود می شود که وعده الهی حضرت امام (ره) مبنی بر پیروزی ملت های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد ، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق می باشد . هم اکنون بیداری اسلامی و هوشیاری مستضعفان جهان ، نه تنها فرعون های شمال آفریقا را به گرداب قهر آمیز ملت خود گرفتار کرده ، بلکه کاخ ستم مرتجعان عرب را نیز به لرزه در آورده است . و جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار ملتهای آزاده ، مرزهای علمی ، فناوری و پیشرفت و توسعه و آبادانی را در نوردیده و سمبل حرکتهای رهایی بخش در سراسر جهان گردیده است .

و این نعمت (انقلاب اسلامی) اعجاز مانند ، بی تردید شکر و سپاس اعجاز گونه می طلبد ، و ما هر چه می کنیم در اطاعت و متابعت محض ، تنها برای سعادت خویش کرده ایم و خانه دنیا و آخرت خویش را آباد ساخته ایم .

ما ، طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران استان یزد ، همراه با ملت بزرگوار ایران اسلامی بویژه مردم ولایتمدار و بصیر استان یزد در سی و چهارمین بهار آزادی ، بار دیگر با خروش و بانگ تکبیر در راهپیمایی سراسری با اسلام ، انقلاب ، امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) تجدید عهد نموده و توطئه ها و تهدیدات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و آبادی داخلی آنها را نقش بر آب خواهند کرد .