نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیش از ۱۲۰۰نفر از تپه نورالشهدا دولت آباد بافق بازدید کردند

بیش از ۱۲۰۰نفر از تپه نورالشهدا دولت آباد بافق بازدید کردند


مسئول کمیته یادمان شهدای گمنام سبزدشت بافق
در نوروز امسال بیش از ۱۲۰۰ نفر از مجموعه فرهنگی زیارتی شهدای گمنام واقع در تپه نورالشهداء دولت آباد سبزدشت زیارت کردند.
مسئول کمیته یادمان شهدای گمنام سبزدشت با اشاره به برنامه های فرهنگی اجرا شده در تعطیلات نوروزی امسال گفت : از آغاز سال جدید تا پایان تعطیلات نوروزی به همت کانون فرهنگی هنری شهدای گمنام برنامه های متنوع فرهنگی را اجرا نمود که چاپ بروشور ، مراسم سال تحویل ، اهداء بسته فرهنگی و گرامیداشت روز جمهوری اسلامی در محل تپه نورالشهدا دولت آباد از مهمترین این برنامه ها است .
علی عبداللهی با اشاره به حضور باشکوه زائران و مسافران نوروزی در تپه نورالشهدا بیان داشت : حضور این مسافران و زائران در روزهای آغازین سال نو و ایام پایانی تعطیلات نوروزی بویژه روز سیزده فروردین بسیار چشمگیر بوده است .
وی خاطر نشان کرد: مجموعه فرهنگی مذهبی شهدای گمنام سبزدشت بافق در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع بر فراز تپه‌ای به نام نورالشهدا در حال احداث است
مسئول کمیته یادمان شهدای گمنام سبزدشت تصریح کرد : در این مجموعه ساخت حسینه، کتابخانه، سالن اجتماعات، سکوهای نشیمن و ایجاد فضای سبز مناسب برای زائران شهدای گمنام این منطقه پیش‌بینی شده است.
وجود مرقد شهدای گمنام در تپه نورالشهداء سبزدشت بافق موهبتی است که برای این منطقه حال و هوای خاصی ایجاد نموده است .
روستای دولت آباد از توابع دهستان سبزدشت است که در فاصله ۸۵ کیلومتری شهرستان بافق قرار دارد و افتخار میزبانی سه شهید گمنام را دارد.