نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیش از 17 هزار نفر به پست راهنمای مسافرین نوروزی بافق مراجعه کردند.

بیش از 17 هزار نفر به پست راهنمای مسافرین نوروزی بافق مراجعه کردند.


رئیس هلال احمر بافق :

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر بافق ،  "محمد رضا فتاحی" در پایان طرح نوروزی ستاد تسهیلات نوروزی گفت: با آغاز سفرهای نوروزی و در ایام نوروز بیش از 17 هزار نفر به پست راهنمای مسافرین بافق مراجعه کردند.

وی افزود: در این ایام همین تعداد بسته فرهنگی و بروشور های متعدد بین گردشگران و مسافرین نوروز 91 توزیع شد.

رئیس جمعیت هلال احمر بافق با اشاره به تجهیزات موجود در ایستگاههای سلامت گفت: از نخستین روز سال نو تا 14 فروردین افزون بر 810 نفر از هموطنان از خدمات بهداشتی و پزشکی این ایستگاهها استفاده کردند.

فتاحی آموزش امداد و نجات مسافرین نوروزی را یادآور شد و گفت: در 15 روز اول سال جاری اعضای جمعیت هلال احمر بافق بیش از 3200 مورد خدمات آموزشی را در قالب سی دی ، بروشور و جزوات آموزشی و بهداشتی ارائه کردند.

وی از استقرار سه پست امداد و نجات در ورودی شهر ، سه راهی سه چاهون و منطقه گردشگری حسن آباد خبر داد و گفت: در ایام نوروز 145 مورد خدمات سرپایی ، افزون بر 10 مورد انتقال مجروحان به بیمارستان ، 5 مورد امداد رسانی به خودروهای واژگون شده  و 6 فقره رها سازی و نجات در کویر شاخص ترین خدمات جمعیت هلال احمر شهرستان بافق در این ایام می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر بافق همچنین به طرح ختم قرآن در این ایام اشاره کرد و افزود: این طرح که به نیت سلامتی مسافرین نوروزی و با همت جوانان جمعیت هلال احمر انجام شد با قرائت 20 آیه توسط هر مسافر ، موفق به ختم قرآن کریم در این ایام شدیم.