نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیش از 20 هزار خودرو در بافق باعث مسائل ترافیکی است.

بیش از 20 هزار خودرو در بافق باعث مسائل ترافیکی است.


بیش از 20 هزار خودرو در بافق باعث مسائل ترافیکی است.

امام جمعه بافق 26 تیرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان به فرمان امام (ره) را یادآور شد و با تبیین جایگاه این نهاد در قانون اساسی گفت: در کشور های مترقی دنیا نیز نهادهای مشابه شورای نگهبان در کشور ما وجود دارد تا چنان چه قوانینی مغایر با قانون اساسی آن کشور تصویب شود اعتراض خود را اعلام کند در کشور ما نیز پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی نهاد شورای نگهبان به دستور حضرت امام تشکیل شد که جایگاهی دینی، اجتماعی، سیاسی و عرفی دارد توهین به آن خلاف شرع مقدس و قانون اساسی است.

حجه الاسلام سلیمانی آن گاه با اشاره به فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی خدمات این سازمان به جامعه کارگری و بازنشستگی را ستود و اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی یکی از نهادهایی است که وظیفه خود را به خوبی انجام داده است و خدمت در این نهاد و کمک به اقشار نیازمند و آسیب پذیرجامعه مورد رضایت خدا و بندگان اوست.

خطیب جمعه بافق همچنین با اشاره به حوادث ناگوار در برخی معابر درون شهری به ویژه کمبرندی این شهرستان خواستار برخورد جدی با رانندگان متخلف و اصلاح هندسی معابر حادثه ساز شد.

وی تاکید کرد: وجود بیش از 20 هزار خودرو در این شهرستان باعث مسائل ترافیکی برای شهروندان شده است به طوری که ظرف کمتر از دوماه دونفر از جوانان ما در حادثه تصادف جان خود را از دست داده و خانواده هایی داغدار شده اند که شهرداری، شورای اسلامی شهر و شورای ترافیک شهرستان باید برای معابر مشکل دار چاره اندیشی کنند.

خطیب جمعه بافق در پایان سقوط هواپیمایی کشورمان در مسیر تهران به ارمنستان را خاطرنشان کرد و جان باختن 168 نفر از هموطنانمان را به خانواده های داغدار این حادثه ناگوار تسلیت گفت.