نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیش از 40 بازرس در انتخابات نهم مجلس فعاليت خواهند كرد

بیش از 40 بازرس در انتخابات نهم مجلس فعاليت خواهند كرد


رييس هيات بازرسي انتخابات شهرستان بافق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان بافق گفت: در انتخابات 12 اسفند امسال 42 بازرس، سر بازرس و اعضاي هيئت هاي بازرسي برای صیانت از آرای مردم بافق به عنوان بازرس فعالیت خواهند کرد.

محمد علي صميمي با اشاره به برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در 12 اسفند ماه گفت: برای صيانت از آراي مردم در هر یک از شعب اخذ رای یک نفر بازرس تعیین شده و افراد در شعب ثبت نام و اخذ راي حضور خواهد داشت .

وي با بیان اینکه برای هر 10 شعبه اخذ رای نیز یک سر بازرس مشخص شده است گفت: برای هر حوزه انتخابیه هم یک بازرس ویژه در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات بافق با اشاره به برگزاري كلاس هاي آموزشي و توجيهي براي اعضاي هيئت هاي بازرسي نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي گفت : کلاس های آموزشی اعضای هیئت بازرسی شهرستان به زودی آغاز می شود.

صميمي در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شد در هيئت بازرسي انتخابات شهرستان گفت: بافق برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند آمادگی کامل دارد.

وي اظهار اميدواري كرد با حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي ، انتخاباتي دشمن شكن در ايران اسلامي برگزار شود.