نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیش از 45 برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

بیش از 45 برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می شود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در نشست شورای اداری این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به اهمیت این هفته اشاهر کرد و گفت: هفته دفاع مقدس یادآور سلحشوری های جوانان این مرز و بوم است که در هشت سال جنگ تحمیلی ، آبرومندانه در مقابل استکبار جهانی ایستادند و از ناموس خود دفاع کردند. این هفته به ما گوشزد می کند که تنها راه نجات و پیروزی ، پیروی از خط ولایت مطلقه فقیه می باشد.

سرهنگ بمانعلی باقیان افزود : اگر امروزه استکبار جرات هیچ گونه حرکتی علیه کشور نمی کند دلیل آن آزمایشی بود که رزمندگان ما در 8 سال دفاع مقدس با از خودگذشتگی و ایثار ، رشادت و معنویت در مقابل ابرقدرتهای شرق و غرب از خود بجا گذاشتند.

فرمانده بسیج بافق با اشاره به نامگذاری روزهای هفته دفاع مقدس گفت: اولین روز از هفته دفاع مقدس به نام اقتدار و صلابت نامگذاری شده که شامل دیدار با امام جمعه ، رژه نیروهای مسلح و افتتاح نمایشگاه هفته دفاع مقدس می باشد.

سرهنگ باقیان دانش پژوهی و دفاع ملی ، سربازی و پایمردی ، عفاف و پاسداری ، ایثارگران و شهیدان ، رزمندگان و ولایت مداری ، روز درس ها و عبرتها از وقایع جنگ تحمیلی را عناوین روز های دیگر هفته دفاع مقدس برشمرد و گفت: غبارروبی قبور مطهر شهدا ، عزیمت یادگاران دوران دفاع مقدس به مدارس و دانشگاه ها ، سرکشی از خانواده معزز شهدا ، گردهمایی اعضای شجره طیبه صالحین ، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی ، برگزاری دوره های آموزشی عقیدتی ، سیاسی ، معرفتی و … از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در بافق می باشد.