نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بیش از 800 نفر کار برگزاری انتخابات در بافق را بر عهده دارند

بیش از 800 نفر کار برگزاری انتخابات در بافق را بر عهده دارند


رئیس ستاد انتخابات بافق؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق علی اصغر رنجبر اظهار داشت: این تعداد شامل اعضای هیئت‌های اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروی انتظامی و خدماتی هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بافق با بیان اینکه در انتخابات آینده 30هزار نفر در بافق واجد شرایط رای دادن هستند، تصریح کرد: از این تعداد بیش از 60درصد جوان و بقیه در رد‌ه‌های سنی مختلف قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه 45 شعبه کار جمع‌آوری آرای مردم را بر عهده دارند، افزود: 26شعبه در نقاط شهری و 19 شعبه نیز در مناطق روستایی آرای مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

رنجبر ادامه داد: از مجموعه صندوق‌های مستقر در مناطق شهری و روستایی، تعداد 19صندوق در شهر و روستا سیار و بقیه به صورت ثابت در شعب مستقر هستند.

وی تعداد نامزدهای شورای اسلامی شهرستان بافق را 244 نفر اعلام کرد و بیان داشت: 43 کاندیدا در شهر و بقیه در مناطق روستایی به رقابت انتخاباتی می‌پردازند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بافق با اشاره به تبلیغات شوم دشمن برای دلسرد کردن مردم و کمرنگ جلوه دادن حماسه حضور تصریح کرد: ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی جواب یاوه‌گویان را پای صندوق‌های رای خواهند داد.

رنجبر، شهرستان بافق را پیشتاز همه عرصه‌ها دانست و افزود: انتظار می‌رود مردم ولایتمدار این شهرستان حماسه دیگری را در 24 خرداد در کارنامه درخشان این دیار ثبت کنند/ عبدالهی .