نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تجلیل از کارگران نمونه شهرستان در روز کارگر

تجلیل از کارگران نمونه شهرستان در روز کارگر


تجلیل از کارگران نمونه شهرستان در روز کارگر

به منظور برنامه ريزي جهت برگزاري مراسم روز جهاني كارگر نشستي با حضور فرماندار و تنی چند از مسولان ادارات و شرکتهای بافق در محل فرمانداری تشكيل شد. ابتدا خواجه اي فرماندار محترم ضمن خيرمقدم به حاضرين به تشريح دستوركار جلسه پرداخت و خواستار ارائه نظرات ساير اعضا در خصوص برگزاري مراسمي جهت تحليل از كارگران و گراميداشت روز كارگر شدند و با توجه به تقارن آن با ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خاطر نشان كرد مراسم به نحوي باشد كه حرمت اين ايام حفظ گردد.

در ادامه شجاعي نيز اظهار داشتند با توجه به ايام فاطميه بايد مراسمي مناسب با اين ايام برگزار شود و بيشتر شكل معنوي داشته باشد و كارگران نمونه از سوي شركتها انتخاب و معرفي تا در نماز جمعه شهرستان از آنان تجليل بعمل آيد.

در نهايت پس از بحث و تبادل نظر اعضاء مقرر شد در هفته گراميداشت كارگر شركتهاي فعال در شهرستان به صورت متمركز در محل اداره از كارگران نمونه خود تجليل به عمل آورد.

لازم بذکراست به منظور تجليل از خدمات كارگران نمونه شركتها مقررشد تا شركتهای سنگ آهن ، كارخانجات ، فسفات آسفوردي ، شركت و معدن كوشك كارگران نمونه خود را مشخص و در زمان برگزاري نماز جمعه با هماهنگي اداره كار و امور اشتغال شهرستان از آنان تجليل شود