نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تجلیل از 600 دانش‌آموز برتر فرهنگی هنری بافق

تجلیل از 600 دانش‌آموز برتر فرهنگی هنری بافق


تجلیل از 600 دانش‌آموز برتر فرهنگی هنری بافق

به گزارش خبرگزاری فارس از بافق، رئیس اداره آموزش و پرورش بافق ظهر امروز در مراسم تجلیل از دانش‌‌آموزان برتر فرهنگی و هنری بافق با تبریک هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار داشت: در هفتمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان در سال تحصیلی گذشته قریب به 6هزار نفر از دانش‌آموزان بافقی در مرحله آموزشگاهی شرکت کردند .

محمود خواجه‌ای افزود: از این تعداد شرکت‌کننده هزار و 800 نفر به مرحله شهرستان راه یافتند که پس از رقابت با یکدیگر 600 نفر از آنان به مرحله استانی راه پیدا کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله استانی نیز 120 نفر از دانش‌آموزان بافقی حائز رتبه‌های اول تا سوم استان شدند.

رئیس اداره آموزش و پرورش بافق عنوان کرد: در این دوره از مسابقات دانش‌آموزان شرکت‌کننده در رشته‌های قرآن، نماز، احکام، اذان، نهج‌البلاغه، هنرهای تجسمی، نقاشی، خوشنویسی، تئاتر، سرود،کتاب و کتابخوانی، فیلم دانش‌آموزی با هم رقابت کردند

وی یادآور شد: هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان بافقی بهمن‌ماه امسال در مرحله آموزشگاهی و شهرستانی برگزار خواهد شد و نفرات برتر این مسابقات به مرحله استانی و کشوری راه پیدا خواهند کرد.

خواجه‌ای با تاکید بر برنامه‌ریزی عالمانه و هوشمندانه در حوزه پرورشی برای به فعلیت رساندن ظرفیت‌ها و استعدادهای دانش‌آموزان گفت: حضور پر رنگ دانش‌آموزان و استقبال گسترده آنان در مسابقات فرهنگی و هنری بیانگر علاقه و استعدادهای دانش‌آموزان در حوزه‌های هنری است و این امر وظیفه ما را در آموزش و پرورش سنگین‌تر می‌کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش بافق افزود: آموزش و پرورش تمام تلاش خود را برای بارور کردن استعدادهای فرهنگی، ادبی و هنری انجام می‌دهد و رسالت آموزش و پرورش ساختن هنرمندان و ادیبان متعهدی است که در قالب هنر و ادبیات بتوانند رسالت بزرگ خود را که به فرموده رهبر معظم انقلاب صدور انقلاب است، به انجام برسانند.اجرای سرود و چند برنامه فرهنگی توسط دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.‌