نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تجهیز ۷۵خانه ورزش روستایی در استان یزد تا پایان سال جاری / افتتاح دو زمین چمن مصنوعی در بافق در ایام الله دهه فجر

تجهیز ۷۵خانه ورزش روستایی در استان یزد تا پایان سال جاری / افتتاح دو زمین چمن مصنوعی در بافق در ایام الله دهه فجربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ به مناسبت هفته دولت چندین طرح ورزشی در روستاهای بخش مرکزی بافق با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، فرماندار و بخشداری مرکزی بافق و جمعی از مسئولان محلی افتتاح رسمی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد درحاشیه این برنامه  گفت: در راستای توسعه فضای ورزشی به خصوص در مناطق دور افتاده و پرجمعیت استان ۲۰چمن مصنوعی پیش بینی شده است و در حال حاضر در بخش مرکزی بافق دو زمین چمن مصنوعی در روستای مبارکه و شیطور به بهره برداری رسید و دو چمن مصنوعی دیگر تا دهه فجر به بهره برداری می‌رسد.

شریعتی هزینه دو زمین چمن مصنوعی بخش مرکزی را ۳۰۰میلیون تومان بیان و خاطر نشان کرد: زمین فوتبال و والیبال ساحلی در روستا‌های هریسک، جزستان و مبارکه به بهره برداری رسید همچنین برای بهره برداری از زیر ساخت های ورزش ساحلی اعتباری بالغ بر ۲۰۰میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر پنج خانه ورزشی روستا‌ی بخش مرکزی از جمله خانه ورزش دولت آباد،کوشک و گزستان به بهره برداری رسید و در این راستا سهیمه حدود چهار خانه روستایی دیگر برای شهرستان و بخش مرکزی بافق در نظر گرفته شده است.

شریعتی امکانات خانه‌های ورزش روستایی را فوتبال دستی، وسایل بدنسازی، میز شطرنج، دارت و میزپینگ پونگ بیان کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در آیین افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه‌های ورزشی بخش مرکزی بافق همچنین از تجهیز ۷۵خانه ورزش روستایی تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: خانه ورزشی روستا‌هایی که تا ۵۰۰ نفر جمعیت داشته باشند تجهیز خواهد شد.