نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تدوین سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

تدوین سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق در دانشگاه آزاد اسلامی بافق


تدوین سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ معاون فرماندار بافق در جلسه هماهنگی تدوین سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق که در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر برگزار شد اظهار داشت : سند چشم انداز بايد بر اساس الگوي اسلامي باشد و توسعه همه جانبه شهرستان از نظر فرهنگي،ديني و مذهبي را در آن لحاظ نمايند.
"علیرضا صمدی" با بيان اينكه سند چشم انداز، سند توسعه شهرستان است كه بر اساس اسناد فرادستي همانند طرح آمايش استان،سند چشم انداز 20 ساله كشور و برنامه هاي توسعه تنظيم مي شود از مشاور اين طرح خواست تا با مطالعه دقيق و در نظر گرفتن مسائل كلي شهرستان در بخش هاي كشاورزي،صنعت،بازرگاني و ... نسبت به تهيه طرح اقدام نمايد.
وي افزود: هر چه اطلاعات و درخواست هاي مديران ادارات شهرستان دقيق تر و منطقي تر باشد سند چشم انداز علمي تر و اجرايي تر خواهد بود.
در آغاز این نشست "حسینعلی لازمی" رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق طی سخنانی با خوش آمد گویی به حاضران و  بیان این نکته که دانشگاه آزاد اسلامی مجری طرح تدوین سند توسعه شهرستان است، از همه دست اندرکاران خواست در این زمینه همکاری نمایند تا این سند بسیار مهم به بهترین وجه، به سرانجام برسد.
در پایان "علوی"، به عنوان مجری طرح سند توسعه شهرستان ، گزارش مبسوطی از روند شکل گیری طرح و موارد لازم را برای حضار بیان کرد و سپس مسئولان شهر، نقطه نظرات خویش را برای اصلاح سند چشم انداز شهرستان در سال 1410  ارائه کردند.