نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ترویج ورزش در میان جوانان نوید بخش جامعه‌ای سالم است

ترویج ورزش در میان جوانان نوید بخش جامعه‌ای سالم است


فرماندار بافق در مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال جام رمضان گفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق در مراسم افتتاحیه این مسابقات که با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و ادای احترام حضار به مقام گرانقدر و والای شهدای شهرستان بافق ، تیم های حاضر در این دوره از مسابقات رژه رفتند.

فرماندار بافق در این مراسم افتتاحیه جام  فوتسال رمضان بافق با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و تقدیر از عوامل برگزاری این مسابقات گفت: حضور جوانان در این مسابقات و برگزاری اینگونه مسابقات با نام و یاد شهدا حرکتی ارزنده در جهت زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا ، آرمان های آنها ، حفظ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

حسین ندافیان به ظرفیت های بالای شهرستان در امر ورزش اشاره کرد و افزود: توان و پتانسیل دستگاه‌های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی شهرستان برای غنی سازی هرچه بیشتر اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به کار گرفته می شود تا زمینه لازم برای تندرستی و سلامت همگان فراهم شود.

وی تصریح کرد: دین مبین اسلام برای سلامت جسم و روح انسان ارزش و اهمیت ویژه‌ای قائل بوده و بر این اساس توجه و رسیدگی به ورزش جوانان از اولویت‌های اساسی رشد و تعالی جامعه اسلامی است.

ندافیان با اشاره به ضرورت ورزش در بین قشرهای  مختلف مردم به ویژه جوانان افزود : جامعه اسلامی به جوانان سالم، متعهد و توانمند نیازمند است و ترویج ورزش در میان جوانان می‌تواند نوید بخش جامعه‌ای سالم باشد.

در این دوره از مسابقات 16تیم در رده سنی بزرگسالان و 6 تیم در رده سنی نوجوانان به مدت یک ماه به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی کوثر باهم به رقابت می پردازند.

این رقابت ها با همکاری هیئت فوتسال شهرستان بافق و باشگاه فرهنگی ورزشی بافق جوان به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می شود. عبدالهی