نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تشکیل اولین جلسه شورای اداری شهرستان بافق در سال جدید

تشکیل اولین جلسه شورای اداری شهرستان بافق در سال جدید


تشکیل اولین جلسه شورای اداری شهرستان بافق در سال جدید

حجت الاسلام سليماني در در نشست شوراي اداري شهرستان بافق که مسوولان دستگاههاي اجرايي و مديران واحدهاي صنعتي ومعدني شهرستان حضورداشتند، بر ضرورت برخورد مناسب با ارباب رجوع در دستگاههاي اجرايي تاکيد کرد وافزود : فلسفه وجودي مسولين در نظام جمهوري اسلامي خدمت به مردم وتلاش براي رفع مشکلات آنهاست .

امام جمعه بافق گفت: در راستاي تحقق پيام نوروزي رهبر معظم انقلاب براي رشد وتعالي منطقه و کشور بايد همه ظرفيتها و تلاش بي وقفه مردم و مسوولان به کار گرفته شود

 فرماندار بافق هم در اين نشست با اشاره به فعاليت دستگاههاي اجرايي شهرستان در سال" اصلاح الگوي مصرف" گفت : پارسال قريب به پنج ميليارد تومان در هزينه هاي جاري ادارات و نهادهاي اين شهرستان صرفه جويي شده است .

 ذبيح ا... خواجه اي افزود : امسال نيز در راستاي تحقق پيام نوروزي مقام معظم رهبري و رفع مسائل و مشکلات مردم و پيشبرد طرحهاي عمراني و آباداني شهرستان بافق ، برگزاري بيش از 650 جلسه و نشست با مديران و کارگروه هاي استان يزد و شهرستان بافق پيش بيني و برنامه ريزي شده است .

وي بر ضرورت حضور فعال مسوولان دستگاههاي اجرايي شهرستان در مجامع و محافل عمومي تاکيد کرد و گفت : مردمي بودن و با مردم نشست وبرخاست کردن ازخصوصيات بارز مديران دردولت مهرورزي وعدالت محوراست .

در ادامه اين جلسه فرمانده سپاه و رئيس آموزش وپرورش بافق در ارتباط با برگزاري يادواره شهداي اين شهرستان و گراميداشت هفته تجليل از مقام ومنزلت معلم گزارش دادند