نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تشیع پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس در بافق

تشیع پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس در بافق


همزمان با چهارمین روز از ماه محرم :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با چهارمین روز از ماه محرم ، عزاداران و عاشقان حضرت شید الشهدا(ع) پیکر دو شهید گمنام عملیات بدر را از بسیج تا امامزاده عبدالله (ع) تشیع و پس از آن آنها را به سمت بهاباد بدرقه کردند.
مراسم تشييع پيكر 2 پرستوي سبك‌بال دفاع مقدس در حالي آغاز شد كه از ساعت‌ها پيش از شروع رسمي مراسم ،مردم پشت درهاي پایگاه انقلاب (بسیج) انتظار ياران از سفر بازگشته را مي‌كشيدند.
شرکت کنندگان با سردادن فریادهای یا حسین (ع)، الله اکبر، خامنه ای رهبر،کجایید ای شهیدان خدایی و یاد امام و شهدا… با آرمانهای بلند امام راحل و شهیدان والامقام تجدید میثاق کرده و بر پایبندی و اطاعت از رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند.
امروز هر كه دل در گرو شهدا و طريق هدايت داشت، ارادت خود را به اين اسوه‌هاي اسلام ناب به‌گونه‌اي ابراز مي‌ کرد؛ عده‌‌اي با شاخه‌هاي گل در دست خود را به تابوت شهدا مي‌رسانند و گل‌هاي خود را نثار فرزندان بي‌نشان مادر مهربان امت حضرت زهرا (س)‌ مي‌كردند؛ كمي آن‌ طرف بسیجیان پایگاه بیت الرضا با سيني اسپند آماده استقبال از شهدا بودند و بلاخره جمع کثیری از امت شهید پرور بافق گرد شهدا مي‌‌چرخیدن با صلوات آنها را تشیع می کردند.